Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

136489

https://woblink.com/product-publication/download/136489/epub: 1

Cena:


Piękno i zamęt

Autor: Weronika Kulesza

22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie. to przynajmniej tak. jak chcę. I tak jest. Nikt się go nie czepia. wszyscy dawno zostawili go w spokoju. Nikt jednak nie przestał się go bać. Obłąkaniec. psychiczny. nienormalny – tak widzą go sąsiedzi. Ale on dobrze wie. że ludzie są głupi i lubią wymyślać najróżniejsze bzdety wyssane z palca. Bo Sober jest wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. uzdolniony artystycznie i świadomy swojej wartości. Gdy pewnego dnia naprzeciwko jego domu wprowadza się tajemnicza dziewczyna. która mogłaby zostać jego bratnią duszą. c

:

Cena:


ISBN

9788365778710: Wydawnictwo

Format

22.5: https://woblink.com/ebook/k

Cena:rzeczkowski, sapiens od zwierząt do bogów pdf chomikuj, nalewki pdf, kiedy wynaleziono ogień, płatność smsem, geografia szczęścia, borderline jak żyć z osobą o skrajnych emocjach pdf, lekturą karolcia pdf, streszczenie ani z zielonego wzgórza rozdziały, zygmunt rumel wiersze, psychologia rozwoju człowieka brzezińska pdf, halliday resnick walker podstawy fizyki tom 2 pdf, zioła pdf, zdrowy mózg, opowiesci o duchach, historia wychowania kot pdf, struktury organizacji, równanie kedem-katchalsky’ego, notowania partyjne, konfident donosiciel…