ISBN

9788364927638: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/psychospoleczne-aspekty-zachowan-ludzi-w-organizacjach-halina-chwistecka-dudek-joanna-dziendziora-127664u

Cena: Joanna Dzieńdziora


Samorząd terytorialny w Polsce reforma czy kontynuacja?

Autor: Jolanta Itrich-Drabarek

Książka w wartościowy sposób wpisuje się w dyskusję na temat stanu i dalszego rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce w 25 lat po odrodzeniu tej instytucji i w kilkanaście lat po ukształtowaniu obecnego modelu władz lokalnych i regionalnych. Treści dotyczące koncepcji ustrojowej i praktyki polskiego samorządu terytorialnego zestawione zostały w tej publikacji z doświadczeniami w reformowaniu samorządu w innych państwach. Ukazano pojawiające się współcześnie nowe wyzwania dla samorządu terytorialnego. Ważny element pracy stanowi analiza wyborów samorządowych w 2014 r. Decentralizacja została przedstawiona jako wartość i zadanie. Książkę można polecić wszystkim. którzy interesują się dokonaniami polskiego samorządu

https://woblink.com/ebook/uwolnij-mnie-daria-skiba-127717u: https://woblink.com/product-publication/download/127717/epub

Cena:


Odcienie bezpieczeństwa. Obszary badań. kierunki rozwoju

Autor: Marek Walancik

Ogromna dynamika przemian. jako cecha charakterystyczna rozwoju współczesnych społeczeństw. obejmuje wszystkie sfery życia człowieka. Świat współczesny. w którym żyjemy. ulega tak dynamicznym przemianom. iż nie jesteśmy wstanie za nim podążać. Zachodzące zmiany nie omijają żadnej ze sfer życia ludzkiego. Jak pisze Zbyszko Melosik nie ulega wątpliwości. że świat na przełomie wieków (i tysiącleci) jest zupełnie inny niż ten. który pamiętamy z lat naszego dzieciństwa. Rzeczywistość nie jest już monolityczna i jednoznaczna. lecz niejednorodna i sfragmentaryzowana. pełna tysięcy małych. sprzecznych z sobą narracji.

We współczesnej rzeczywistości nasze życie zostało zdominowane przez

https://woblink.com/product-publication/download/127729/pdf: 1

Cena:


DZIECKO W CZASIE

Autor: Ian McEwan

Jedna chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana. niemal na oczach swojego ojca. Stephena Lewisa. poczytnego autora książek dla dzieci. Zdarzenie to wywiera druzgocący wpływ na jego życie. Małżeństwo z Julie rozpada się. Jaka przyszłość czeka karierę pisarską Stephena? Czy dziewczynka zostanie kiedykolwiek odnaleziona? Tragiczne wydarzenia stają się dla bohatera pretekstem do podróży w głąb siebie. do świata pragnień i wspomnień.

 

O triumfie miłości nad śmiercią. ale bez zbędnego sentymentalizmu.

„Time’

 

Cudowna lektura. McEwan odziedziczył talent literacki po Karolu Dickensie i Wirginii Woolf.

„The Wall Street Journal’

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


1

:

:

Cena:ostatni despotyzm, arma 2 poradnik, renesans filozofia, sowa andrzej leon, nie boska komedia, współczesny rynek pracy, słowiańscy królowie lechii. polska starożytna, nasi przyjaciele z frolixa 8, jak napisać pracę licencjacką pdf, bursztynowa luneta, chorwacja w uni, jak oczarować dziewczynę, kwantowy kosmos, jack campbell zaginiona flota, najlepsze sf 2017, dotknąć prawdy, zdania do tłumaczenia z polskiego na angielski pdf…