Nauka Biznesu Krok po Kroku

Autor: Kacper Daria

„Nauka Biznesu Krok po Kroku” Kacpra Darii to poradnik. który powstał. aby umożliwić pozbycie się wszelkich kłopotów finansowych.

Masz problemy z pieniędzmi. prowadzeniem lub założeniem firmy. inwestycjami. a może chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu biznesu? Właśnie po to powstał poradnik o zarabianiu. Przejrzyście. czytelnie. prosto wytłumaczone zagadnienia i pojęcia. pozwalające zagłębić się w tematy biznesu. nawet jeśli to nasze pierwsze zetknięcie z tym pozornie skomplikowanym światem.

Książka została nastawiona na odbiorcę. stworzona. aby pomagać i uczyć odnajdywania się w sytuacjach. w których niekiedy jesteśmy zmuszani. lub zobowiązani uczestniczyć. Każdy z nas stanowi część takich sytuacji. jesteśmy elemente

1:

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


Ogrody Toskanii

Autor: Susan Stephens

Cassandra Rich po śmierci rodziców. o której głośno było w mediach. szuka ucieczki od paparazzi. Wyjeżdża do Włoch i podejmuje pracę w ogrodach toskańskiej posiadłości. Od razu wpada w oko właścicielowi. bogatemu przemysłowcowi Marcowi di Fivizzano. Na jego prośbę zgadza się towarzyszyć swojemu szefowi podczas wydawanej przez niego kolacji w Rzymie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99umiłowana toni morrison, piotr sadkowski, aldona marciniak ile ma lat, dan pearson, gombrowicz ferdydurke pdf, zbiór opisów głośnych procesów karnych, kodeks pracy z komentarzem 2018, dyskurs foucault, pokój motyli pdf, remigiusz mróz rewizja pdf, andrzej dziadzio, ewa okoń-horodyńska, ranyjulek, w punkt, prognozowanie ekonomiczne, technologia przetwórstwa mięsa, pigoń chemia fizyczna, mroczne pragnienia pdf, ich piecioro, stulecie winnych tom 2 pdf…