https://woblink.com/product-publication/download/30893/epub

1:

:

Cena:


Kolacja na wieży Eiffla

Autor: Annie West

Imogena Holgate dowiaduje się. że jest nieuleczalnie chora. Podczas ostatnich miesięcy życia chce odwiedzić miejsca. które zawsze pragnęła zobaczyć. W Paryżu poznaje niezwykle przystojnego Francuza Thierry’ego Girarda. Obustronna fascynacja przeradza się w płomienny romans. Wkrótce Imogena wyrusza w dalszą drogę. przekonana. że już nigdy więcej się nie spotkają…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:


Tajemne lata

Autor: Judith Lennox

Latem 1914 roku czworo młodych ludzi bawi się wspólnie w ogrodach Drakesden Abbey: Nicholas i Lally. mieszkańcy wielkiego domu w samym sercu ponurej i magicznej krainy moczarów. Thomasine. niezależna dziewczyna. wychowywana przez hołdujące konwenansom ciotki. i Daniel. ambitny syn miejscowego kowala. Już wkrótce jednak zaginięcie tajemniczego klejnotu oraz nadciągająca wojna poróżnią przyjaciół i całkowicie odmienią ich beztroskie życie. Upłynie wiele lat. nim klejnot się odnajdzie. a wraz z nim powróci nadzieja.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 20.9


Czas na miłość. czas na śmierć

Autor: Agnieszka Pietrzyk

Są polowania. w których to człowiek staje się ofiarą.

Zora Radke nie miała łatwego życia. Pochodząca z rozbitej rodziny. trafiła do więzienia za kradzież. Zdołała jednak stanąć na nogi. w dużej mierze dzięki przyjaźni z Niedźwiedziem. byłym policjantem. Teraz z powodzeniem prowadzi w Elblągu strzelnicę i internetowy sklep myśliwski. a razem z Niedźwiedziem trudni się pewną nielegalną. niebezpieczną. ale bardzo dochodową działalnością. Na jednym z przyjęć poznaje przystojnego Sebastiana. aktora i muzyka. który robi na niej ogromne wrażenie. Zora czuje. że spotkała mężczyznę swojego życia. ale niebawem okazuje się. że Sebastian również ukrywa mroczne tajemnice. A to. co nielegalne z jednej strony i tajemne z drugiej. prowadzi do zaskakującego i nieprzewidywalnego finału.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Siedem grzechów głównych: pycha

Autor: Natalia Hebel

To opowiadanie napisałam w czasie pobytu w szpitalu. Od miłej starszej pani dostałam zeszyt. w którym notowałam w wolnych chwilach. Tak powstało to opowiadanie. Dałam je do przeczytania kilku pacjentkom. którym się spodobało. więc postanowiłam je po wyjściu ze szpitala przepisać i wysłać. Jest pierwszym z cyklu o siedmiu grzechach głównych. w planach mam napisanie kolejnych. Inspiracją był cykl filmowy ‚Dekalog’ Kieślowskiego. w którym były przedstawione pouczające historie. ‚Pycha’ opowiada historię dziewczyny. która wpadła w sidła sponsoringu. co doprowadza do tragedii.

Nazywam się Natalia Hebel. urodziłam się w 1992 roku. Debiutuję jako pisarka. choć zawsze lubiłam pisać. Jestem absolwentką klasy humanistycznej I LO w Brodnicy. WMiI UMK w Toruniu. gdzie uzyskałam

:

Cena:


Asertywność w praktyce. Jak zachować się w typowych sytuacjach?

Autor: Dorota Gromnicka

Wiesz. że możesz zachować się asertywnie. a jednak w konkretnej sytuacji brakuje ci słów?  Masz dość czytania o asertywności i chcesz szybko poprawić swoje relacje z ludźmi? To książka dla tych. którzy pragną być skuteczni w praktyce! 

W poradniku znajdują się przykłady przeróżnych sytuacji. z którymi można spotkać się w pracy. w rodzinie. w relacji społecznej czy osobistej i które bywają trudne nawet dla osób uważających się za asertywne. Odpowiednio dobrane scenki i dialogi zostały opatrzone profesjonalnym komentarzem. analizą zachowania rozmówców oraz scenariuszem asertywnego rozwiązania problemu. Ćwiczenia. wskazówki i praktyczne zwroty pomagają samodzielnie znaleźć wyjście z najbardziej skomplikowanych sytuacji.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:

– pomaga przećwiczyć ważne rozmowy z partnerem. rodzicami i dziećmi – stawiać granice. komunikować swoje potrzeby i oczekiwania

– pokazuje. jak rozmawiać z przełożonym o zarobkach. nadgodzinach. ocenie pracowniczej. awansie 

– prezentuje skuteczne sposoby na składanie reklamacji. zgłaszanie skargi. grzeczne zwracanie komuś uwagi

– podpowiada. jak zadbać o siebie i pielęgnować poczucie własnej wartości 

Dorota Gromnicka – psycholog i doświadczona psychoterapeutka. Studiowała na UKSW w Warszawie. Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. oraz UJ w Krakowie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w podejściu integracyjnym. Prowadzi treningi asertywności i indywidualne sesje kształtujące asertywny sposób bycia. Jest autorką wydanych w serii Samo Sedno poradników ‚Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim’ oraz  ‚Jak zbudować poczucie własnej wartości?’.

Wydanie I książki ukazało się pod tytułem ‚Asertywność w przykładach. Jak się zachować w typowych sytuacjach’.

Wydawnictwo: Edgard

Cena: 28.9tom hopkins, o dziewczętach dla dziewcząt, ali macgraw mężowie, mentalnie słownik, ten dzień audiobook, tańcząca w ogniu pdf, ostatnie zdanie nieboszczyka, literatura dawna, ortopedia gaździk, nieszczęścia chodzą stadami, hydrologia polski, filozofia czynu, prawo administracyjne ustrojowe, palące pożądanie…