Na drodze prawdy

Autor: Agnieszka Borys

Młody ksiądz Marek kocha Boga. ludzi i bycie duszpasterzem. Jest silny w swej wierze oraz ufny w ideały. gotów w pełni oddać się boskim nakazom. Nie podobają mu się natomiast niektóre z tych ustanowionych przez Kościół. chce mówić głośno o złych wyborach kapłanów i decyzjach biskupów. a nawet Watykanu. Wierzy w ideę życia w ubóstwie. aktywne kapłaństwo; stara się postępować w zgodzie z wiarą. przykazaniami. sumieniem i moralnością. Kiedy w parafii. w której zostaje proboszczem. dochodzi do strasznych wydarzeń. Marek nie zamierza podporządkować się naciskom. Jednak prawda okazuje się ponad jego siły.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Zakaz ruchu

Autor: Stefan Szczygłowski

Zakaz ruchu” to kolejna książka autorstwa Stefana Szczygłowskiego.

Książka jest wybitnym dziełem literackim porównywalnym do utworów Brunona Schulza. utworem bardzo skromnym treściowo. ale o uniwersalnym wydźwięku i ponad czasowej pozornie biernej treści.

Autor sam poszukując od lat wielu odpowiedniej dla siebie formy wypowiedzi. ciągle literacko eksperymentuje. czego efektem są jego kolejne książki. Zakaz ruchu. pierwotnie nosił tytuł „Drop. czyli KS” obecnie jest utworem dojrzalszym. wielokrotnie przebudowanym i krystalicznie czystym utworem literackim. w którym niby nic się nie dzieje. a zarazem jego nośność egzystencjalna jest ogromna.

W celu zwiększenia dramatyzmu pisany jest w dwóch języka polskim i niemieckim

26.9: https://woblink.com/ebook/rzeczpospolita-duma-i-wstyd-jacek-wegner-31935u

Cena:


1

Autor: Przemysław Pomykalski

:

Cena:


Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Jesteś tym. co… jesz

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

Cena:sprawdzian z matematyki klasa 4 figury geometryczne część 2 wsip, był sobie pies download, charles perrault kopciuszek pdf, dwadzieścia dwa, god of war rada walkirii, opowieść wigilijna streszczenie szczegółowe rozdziałów, badania operacyjne w przykładach i zadaniach, nawiedzony dom na wzgórzu shirley jackson, przemoc pdf, wit urban, baldur’s gate 2 solucja, anna fifield, strategie komunikacyjne, małgorzata skibińska, podstawy fizyki tom 1 pdf, kochanice króla książka, skamander czasopismo, ochroniarka…