https://woblink.com/product-publication/download/128398/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324042944: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/biografia-prawdziwka-pal-karlsen-129990u

Cena:


Gdybyś znała Dar Boży. Nauka przyjmowania

Autor: Jacques Philippe

„O. gdybyś znała dar Boży”. mówi Jezus do Samarytanki w Ewangelii według św. Jana. Te słowa stają się punktem wyjścia dla Jacques’a Philippe’a. który namawia. byśmy odrzucili postawę narcystycznego skupienia na sobie i dążenia do doskonałości na rzecz pokornej ufności Bogu i Jego miłości do nas. „Bóg nie daje nam według naszych zasług. cnót. zalet. ale według nadziei. którą w Nim pokładamy. wedle ufności w Jego miłosierdzie”. Pozwólmy się więc prowadzić Duchowi Świętemu – w wierze. nadziei i miłości… Niech na tej drodze towarzyszą nam postacie. do których w swych rozważaniach odwołuje się także autor: św. Paweł z Tarsu. św. Teresa z Ávili. św. Jan od Krzyża. św. Teresa z Lisieux. św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein). św. Faustyna Kowalska. Etty Hillesum.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Jak mogłaś

Autor: Heidi Perks

Byłaś za nią odpowiedzialna. a teraz zaginęła…

Charlotte. przyjaciółka Harriet. opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc. że spuściła małą z oka ledwie na chwilę. że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet winą za nieszczęście obarcza Charlotte. Jak mogłaby jej wybaczyć?

Dwa tygodnie później obie kobiety zmuszone są spotykać się na komisariacie. Będą przesłuchiwane w sprawie pewnego morderstwa. Sytuacja zaczyna się komplikować. bo na jaw wychodzą liczne sekrety. Harriet i Charlotte muszą zdecydować. czy wzajemnie sobie pomóc. Tak przecież robią najlepsze przyjaciółki. prawda?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99


Korneliusz i Incendium

Autor: Tomasz Raksa

W mieście elfów. magicznym Stilgado. płonie boski ogień Incendium. Za murami. które oddziela od ludzkich królestw nieprzebyta puszcza. tętni barwne życie.

Czarodziej Korneliusz – elf dyplomata. oficjalny reprezentant miasta – wędruje między królestwami. o władzę nad którymi walczy bezwzględny Berer. renegat opanowany żądzą wyniszczenia rasy ludzkiej.

Podczas jednej ze swych wypraw Korneliusz ratuje chłopca sierotę.

Czy młody czarodziej odwdzięczy się swemu wybawcy?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28klasówkowo testy przyroda klasa 4, kazimierz przerwa tetmajer na skalnym podhalu, ebook kindle, magia kasa, gramatyka angielska ćwiczenia pdf, przygody baltazara gąbki trylogia, stanisław flejterski, roman batko, jak zrozumiec faceta, zapiekanki adamus, arkadiusz krawczyk, francuski dla początkujących pdf, recepta na szczęście w literaturze, płomien crossa pdf, pamiętnik z powstania warszawskiego pdf, lee child czas przeszły pdf, kubuś puchatek po angielsku pdf, sexed pl, maria kózka, siedem śmierci evelyn hardcastle pdf…