Kroniki opętanej

Autor: Artur Nowak

Jej nowi opiekunowie. nie rozumiejąc. że dziewczyna mierzy się z traumą. postanawiają zasięgnąć pomocy „specjalisty” – znajomego księdza egzorcysty. któremu w terapii pomaga trzech osiłków. Marta zostaje uznana za opętaną przez Szatana…

W Polsce. gdzie coraz więcej dzieci mierzy się z zaburzeniami psychicznymi. dostęp do profesjonalnej opieki jest trudny. a egzorcystów coraz więcej. ta zainspirowana faktami historia mogłaby się przydarzyć niejednej nastolatce. Marta miała pecha. że trafiło na nią.

Kroniki opętanej to odważny thriller obyczajowy oraz wstrząsająca historia. pokazująca. co nam grozi w świecie. którym rządzą kapłani.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 29.9


Ostatni mag

Autor: Lisa Maxwell

Manhattan. Nowy Jork. Nieliczni żyjący tu Magini – obdarzeni nadprzyrodzoną mocą – ukrywają swą prawdziwą tożsamość. Są bowiem więźniami Krawędzi. bariery energetycznej. której przekroczenie grozi utratą mocy. a nawet śmiercią! Należąca do Maginów nastoletnia Esta. jest złodziejką od dziecka szkolona w sztuce wykradania czarodziejskich artefaktów z rąk Zakonu. złowrogiej organizacji. która stworzyła Krawędź. Esta potrafi cofać się do przeszłości i zdobywać magiczne przedmioty niezauważona. Teraz przed nią arcyważna misja: musi przenieść się do roku 1902 i ukraść prastarą księgę kryjącą najgłębsze tajemnice Zakonu. Aby ocalić swą przyszłość. Esta musi zdradzić tych. których poznała w przeszłości…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 32.krystyna koziołek, angielski czasy pdf, nauka programowania z minecraftem chomikuj, księgarnia ebooków, zarządzanie przedsiębiorstwem książka, joanna marcinkowska, marta sex, bielawny krzysztof, pięciu i czołg, burza klejnotow, rozaniec mp3, pawlikowska angielski pdf, elena ferrante córka, testament mróz pdf, marcin słoma, mma fighter przebaczenie pdf, kobiecość to syf i kropka…