ISBN

9788301202200: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/geografia-fizyczna-swiata-jerzy-markowski-135658u

Cena:


Po bezdrożach Alaski

Autor: Sebastian Bielak

W dalekim zakątku świata

Po bezdrożach Alaski to fascynująca relacja z podróży po Alasce – pełnej przygód. dzikiej przyrody oraz interesujących ludzi. Razem z autorem weźmiemy udział w raftingu na rzece Kenai. przepłyniemy łodzią lub kajakiem prawie 900 kilometrów wzdłuż biegu Jukonu – największej rzeki Alaski. będziemy obserwować z bliska niedźwiedzie grizzly. ursony i bieliki amerykańskie. łowić ryby w rzekach. w których aż roi się od wielkich szczupaków i wędrujących na tarło łososi. Powędrujemy leśnymi duktami pełnymi świeżych tropów baribali. przeżyjemy nawet rzeczne tsunami i pożar tajgi.

Oprócz wielu sympatycznych Amerykanów oraz północnoamerykańskich Indian spotkamy też potomków Polaków. którzy dawno temu przybyli na ten skrawek świata szukać szansy na lepsze życie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37skrzydła nocy, psychologia tłumu pdf, bussi, uwaga promieniowanie, vincent severski zamęt, kepler johannes, charakterystyka marlowa, w szpilkach od manolo pdf, opieka nad ciężarną, rewolucja godności, ostatni papiez, rise of the kings poradnik, rola praw człowieka we współczesnym świecie, sztuka perswazji czyli język wpływu i manipulacji, narodziny obłędu online, rhys pdf, slonecki, metro last light poradnik, lawa owce i lodowce, sztuka kochania wisłocka, darmowe mobi, podróż zimowa…