Antyk w malarstwie

Autor: Bożena Fabiani

Antyk w malarstwie to kolejna publikacja Bożeny Fabiani. Autorka tym razem sięga do tradycji mitologicznej w europejskiej sztuce nowożytnej. Przybliża dorobek kultury klasycznej na przykładach malarstwa. a niekiedy także rzeźby. Pokazuje trwałość tradycji. ciągłość wątków. które trafiły do sztuki głównie w okresie renesansu i zadomowiły się w niej na kilka następnych wieków. Autorka skupia się na objaśnieniu tego. co przedstawiają dzieła. jednak nie pomija także samych artystów. którzy je tworzyli. Wszystko po to. by ocalić choć cząstkę światowego dorobku malarstwa – bez znajomości mitologii nie można bowiem zrozumieć tysięcy obrazów wchodzących w skład kanonu sztuki europejskiej.

Poza śledzeniem tradycji mitologicznej w sztuce nowożytnej aut

24.9: https://woblink.com/ebook/pamietnik-nastolatki-13-julia-vi-beata-andrzejczuk-30022u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324163717: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/krew-bogow-aleksandra-kowalska-nicholas-redfern-30272u

Cena:


Czwarta Strona

Format: EPUB.MOBI

31.9

1:

Cena:


Anielskie przesłania

Autor: Maudy Fowler

Anielskie przesłania to wiadomości przekazywane za pośrednictwem aniołów. które pochodzą od twoich bliskich – tych. którzy odeszli.

Na stronach tej niezwykłej książki Maudy Fowler i Gail Hunt potwierdzają to. co wielu ludzi intuicyjnie wyczuwa – anioły dzielą się z nami informacjami od naszych zmarłych bliskich i pomagają nam. kiedy najbardziej tego potrzebujemy.

Dzięki tej książce:

– nauczysz się skupiać na miłości. światłości i radości. co zbliży cię do aniołów i pozwoli otworzyć się na kontakt z nimi;

– odkryjesz. jak odczytywać anielski znaki;

– doświadczysz wewnętrznego spokoju i pocieszenia w duchowej więzi z aniołami.

Oto książka. która poprzez piękne opowieści i pokrzepiające przesłania. pomaga odnaleźć źródło

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9cel badań definicja nowak, polacos, jacek klawe, technologie informatyczne w logistyce, kąty klasa 4 sprawdzian pdf, ortodoksja chesterton, a po burzy, andrzej nieuważny, kpa komentarz pdf, wydawnictwo e-bookowo, zapadnij w serce pdf, polska sztuka współczesna, ukryte terapie ksiazka, rafał lipski kto to jest, wyspa sigridur…