ISBN

9788380874930: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/sila-charakteru-james-hillman-30726u

Cena:


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:


  1

  :

  :

  Cena:  epub chrome, kamerdyner audiobook, anna kułakowska, chyłka tom 8, teoria obwodów zadania z rozwiązaniami pdf, interpretacja ekg, larry 7 poradnik, rodzanice pdf, mgły avalonu pdf, olga gromyko rok szczura, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa ebook, doktryna szoku naomi klein, give me hope, nelly daszkiewicz, książki o niewolnictwie, miasto snów, podręczniki online pdf za darmo, weźmisz czarno kure audiobook…