ISBN

9788381470582: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/wroc-do-triory-jolanta-kosowska-128510u

Cena:


ISBN

9788379952151: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/ostatni-prorok-marcin-kiszela-133641u

Cena:


Listy

Autor: św. Katarzyna ze Sieny

W Listach św. Katarzyny ze Sieny czytelnik znajdzie nie tylko ślad jej dynamicznej działalności. ale również wszystkie najważniejsze tematy doktryny mistycznej. Liczne fragmenty są bezpośrednim opowiadaniem o tym wszystkim. co ujrzała i przeżyła w mistycznym zjednoczeniu z Bogiem. Są to próby opisu rzeczywistości. której nigdy dokładnie i do końca człowiek nie potrafi przekazać. Mistyk poznaje prawdy znane każdemu chrześcijaninowi z Objawienia – jak to pięknie wyraził Bergson – zostawia na nich ognisty ślad. Życie duchowe Katarzyny jest ustawiczną ekstazą. ciągłym wznoszeniem. któremu towarzyszą niezwykłe łaski mistyczne. bolesne udręki oraz momenty wielkiego ukojenia i radości.

Jest wielka różnica między tym. kto miłuje prawdę. a tym. kto jej nienawidzi. Człowiek pogrążony w ciemnościach grzechu śmiertelnego nienawidzi prawdy; nienawidzi on także wszystkiego. co Bóg kocha. a miłuje to co Bóg nienawidzi. Tak więc podczas gdy Bóg nienawidzi grzechu. nieuporządkowanej rozkoszy i przyjemności światowych. człowiek je kocha. karmiąc się nędzą tego świata. a na każdym urzędzie zachowuje się niemoralnie. Jeżeli zatem taki człowiek zajmuje urząd. z racji którego ma rozdzielać coś i pomagać bliźnim. to służy im tylko wtedy. gdy widzi. że będzie miał z tego jakąś korzyść. a cały czas myśli o sobie i miłuje tylko siebie.

(z listu do Lorenzo del Pino. doktora praw w Bolonii)

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 44.99


Dzieła wszystkie. tom 3

Autor: Mistrz Eckhart

Trzeci tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

‚Nigdy Bogu nie dziękuję za to. że mnie kocha. bo choćby nawet chciał. nie mógłby przestać mnie kochać; do kochania przymusza Go sama Jego natura. Dziękuję Mu natomiast za to. że w swej dobroci nie może się powstrzymać od tego kochania’.

‚Człowiek. który się ukrywa. gdy zakaszle. zdradza tym samym swą kryjówkę. Podobnie postąpił Bóg. Nikt nie mógłby Go znaleźć. gdyby On sam się nie odsłonił’.

‚Trzeba się poddawać pierwszemu natchnieniu i iść naprzód – a wówczas dochodzi się. gdzie należy. Oto najwłaściwsza postawa’.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Poszukiwana. poszukiwany. Poradnik dla singli

Autor: Henry Cloud

Poszukiwana. poszukiwany nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością. ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje. które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. „W umawianiu się na randki. podobnie jak w innych dziedzinach życia. nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego. czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia. tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś. z kim się umówisz na randkę. ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 30.99


Auto w terenie. Podstawy jazdy 4×4

Autor: Sławomir Makaruk (Makaron)

Pełna praktycznych porad książka omawia podstawowe zagadnienia związane z pokonywaniem typowych przeszkód terenowych. eksploatacją samochodu i zasadami jazdy w terenie.

Wyjaśnia reguły użycia wyciągarki i techniki wydobycia unieruchomionego pojazdu. Pokazuje sposoby pokonania zarówno zbiorników wodnych i jazdy w górach.

O Autorze:

Sławomir „MAKARON” Makaruk

Podróżnik i kierownik wypraw. instruktor off-road. Członek prestiżowego EXPLORERS CLUB of NEW YORK.

Uczestnik CAMEL TROPHY – w pierwszej polskiej załodze na trasie Tanzania-Burundi. Szef wszystkich polskich edycji CT . instruktor renomowanego MAT-Marlboro Adventure Team. Od ponad 30 lat porusza się samochodami terenowymi po wszystkich prawie kontynentach.

Wydawnict: Psychoskok

Cena: 9.9


9788379061792

Wydawnictwo: W Drodze

EPUB.MOBI.PDF

https://woblink.com/ebook/duszo-chrystusowa-rozwazania-o-modlitwie-marie-paul-curley-128749u: https://woblink.com/product-publication/download/128749/epub

Cena:kamienie na szaniec ebook do pobrania za darmo, jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą pdf, uwiklani, raport mniejszości książka, jens lapidus, biały murzyn, urodziłam dziecko szejka, sila sprawcza jezyka, mieczysław sprengel, idealna dziewczyna carrie blake pdf, audiobook kryminał za darmo, instalacje przeciwpożarowe, lego harry potter 1-4 czerwone klocki, przedpole, chłopi (powieść), 27 po niemiecku, przyroda klasa 4 testy, liczebniki po niemiecku ćwiczenia, danuta adamska rutkowska…