Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9


Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia

Autor: Radleigh Valentine

Czujesz. że Twoje wewnętrzne światło przygasło. a życie odbierasz jako zupełnie pozbawione magii? Uważasz. że Wszechświat przestał sprzyjać Twoim planom i możesz już tylko patrzeć. jak marzenia umykają Ci sprzed nosa? Nic bardziej mylnego. Autor bestsellerów roztacza przed Tobą kompletną duchową mapę życia. dzięki której:

 

 • nawiążesz kontakt z aniołami i skorzystasz z ich doradztwa.
 • dowiesz się. jak wreszcie spełnić swoje marzenia.
 • nauczysz się przyjmować radość i miłość.
 • raz na zawsze uwolnisz się od trudnych emocji.
 • przestaniesz porównywać się z innymi.
 • w pełni zrozumiesz swoją wartość i wyjątkowość.
 • wyzwolisz się spod szkodliwego jarzma ego.
 • bezgraniczne uwierzysz we własn

  39.3: https://woblink.com/ebook/podrecznik-astrologii-praktycznej-jolanta-romualda-galazkiewicz-golebiewska-139020u

  Cena:


  ISBN

  9788381471022: Wydawnictwo

  Format

  31: https://woblink.com/ebook/mity-narodow-europy-jan-tetter-138696u

  Cena:


  Ukryte trucizny. Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

  Autor: dr Joachim Mutter

  Wyleczyć nieuleczalne

   Autor przeżył dwa nierozpoznane zatrucia metalami ciężkimi. co wzbudziło jego zainteresowanie przyczynami i terapią schorzeń przewlekłych. Od tego momentu niesie pomoc i uzdrawia pacjentów z chorobami. które często uważane są za nieuleczalne. Jego holistyczne podejście obejmuje medycynę żywienia. środowiskową. naturalną. a także leczenie mikroskładnikami odżywczymi.

   Sprawdź. co zatruwa Twój organizm

   Dzięki tej publikacji dowiesz się. jakie są najczęstsze trucizny i toksyny środowiskowe oraz w jaki sposób ich unikać. Poznasz sposoby na skuteczne oczyszczanie i odtruwanie organizmu. a także wspomożesz go dobrze dobraną suplementacją.

  Przestań się zatruw

  44.9: https://woblink.com/ebook/ekologia-edward-kowal-aneta-kucinska-landwojtowicz-andrzej-misiolek-140317u

  Cena: Aneta Kucińska-Landwójtowicz  włodzimierz oniszczenko, kafir kontakt, tygodnik nie pdf, sonet iv mikołaj sęp szarzyński, janusz ruszkowski, transformacja gospodarcza w polsce, adam mariański, paweł rokita, zamek z alabastru pdf, sylwia szczepanska, kartkówka przyroda klasa 4, big data książka, format ebook, marketing nieruchomości, sprawdziany matematyka klasa 2 pdf, kk 197, alicja i lustro zombi, ekonomia menedżerska pdf, ćwiczenia angielski dla dzieci pdf…