The Secret Garden

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B1 – B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Secret Garden przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Secret Garden dostępne na stronie poltext 9.9: https://woblink.com/ebook/sila-serca-jerzy-bandrowski-128577u

Cena:


ISBN

9788381193344: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/sila-serca-jerzy-bandrowski-128577u

Cena:


ISBN

9788381470513: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/bialy-wrobel-gabriela-kusz-133792u

Cena:


Dermatozy i zakażenia okolic zewnętrznych narządów płciowych

Autor: Sławomir Majewski

Publikacja w całości poświęcona chorobom dermatologicznym okolic zewnętrznych narządów płciowych (żeńskich i męskich). Omówiono w niej zarówno zakaźne choroby przenoszone drogą płciową. jak i niezakaźne dermatozy okolic narządów płciowych.

Bogato ilustrowana książka (ponad 250 zdjęć) z licznymi tabelami jest najlepszym źródłem wiedzy w diagnozowaniu. różnicowaniu oraz szeroko omówionych sposobach leczenia przedstawionych jednostek chorobowych. W publikacji poruszono również aspekty prawne zwalczania chorób przenoszonych drogą płciową.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 139


Diabelski Młyn

Autor: Aneta Jadowska

Wszystkie ścieżki prowadzą do Archiwum. Czy któraś wiedzie z powrotem do domu? 

Robin nie pamięta swojej przeszłości. ale Nikita znalazła sposób. by to zmienić. Nie będzie to proste. ale czy coś w ich życiu takie jest? 

Nikita i Robin ruszają w niebezpieczną podróż przez Bezdroża. by dotrzeć do źródeł tajemnicy – miejsca. które skrywa wszystkie sekrety Zakonu Cieni.

By się tam znaleźć. potrzebują pomocy Cygańskiego Księcia i jego taboru. bo tylko magia Niespokojnych pozwoli im przeżyć zetknięcie z mroczną magią Bezdroży i Rubieży. W zamian muszą pomóc taborowi uruchomić Lunapark i ożywić niesamowity Diabelski Młyn. 

 

A gdy we wszystko postanawiają się wmieszać nordyccy bogowie. berserk oraz młodociany smok. wiadomo już. że Robina i Nikitę czeka szalona i

:

Cena:


Herkules (Tom 3). Bambi

Autor: Mons Kallentoft

Kolejne śledztwo inspektora Zacka Herry’ego!

Widok. jaki ukazuje się oczom policjantów na jednej ze sztokholmskich wysp. jest makabryczny. wręcz surrealistyczny. Wygląda na to. że młodzi ludzie z wyższych sfer przeprowadzali jakieś hedonistyczne rytuały. których finałem była krwawa jatka. Kiedy dochodzi do kolejnego zbiorowego samobójstwa. policja nadal nie ma żadnego tropu.

Wszystko wskazuje na to. że po raz pierwszy od dawna życie inspektora policji kryminalnej Zacka Herry’ego toczy się właściwym torem. Ta dobra passa trwa jednak tylko chwilę. Koszmarna osobista tragedia. już wkrótce po raz kolejny przewraca jego świat do góry nogami. Mimo to Zack uważa. że jest w stanie rozwiązać sprawy samobójstw – jeśli tylko pójdzie tropem śmiercionośnych różowych tabletek z wizerunkiem Bambiego.

Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach cyklu autorzy otwierają przed czytelnikami wrota do brutalnego sztokholmskiego świata przestępczego. zapewniając równie wartką. pełną napięcia fabułę. I równie przerażającą.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9zapisane w wodzie pdf, sobór konstancji, powtórzenie z polskiego do egzaminu gimnazjalnego, żmichowska poganka, the kissing booth książka pdf, lingua latina medicinalis, kato tata pdf, posłaniec książka, wlasna firma, zabójcze cialo, 5 języków miłości dla mężczyzn, kamil miszewski, piotr ćwiąkalski, darmowe ebooki online, logistyka w przedsiębiorstwie pdf, czarna madonna, techniki informacyjno-komunikacyjne…