Dobrze ci tak

Autor: Tammara Webber

Reid Alexander jest śledzonym przez paparazzi celebrytą. Każda informacja o nowym związku. każde potknięcie natychmiast trafiają do mediów – nic nie pozostaje tajemnicą. Za swój ostatni błąd Reid zapłacił wysoką cenę – zniszczony samochód. zdemolowany dom oraz długi pobyt w szpitalu. Wszyscy agenci starają się odbudować wizerunek nastoletniego aktora. lecz jedno jest pewne – nie uda mu się uciec od konsekwencji. Dori Cantrell jest dokładnym przeciwieństwem Reida. Mocno zaangażowana społecznie. nadzoruje przebieg prac. które musi odbyć Reid. aby wypełnić postanowienia sądu. Dziewczyna nie zwraca uwagi na osiągnięcia młodej gwiazdy. Jej pełne poczucia wyższości zachowanie sprawia. że Reid pragnie za wszelką cenę udowodnić dziewczynie. że ona również jest tylko człowiekiem.

43: https://woblink.com/ebook/mistrz-i-kontynuator-tomasz-sliwinski-28452u

Cena:


ISBN

9788380532397: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/hygge-na-szczescie-signe-johansen-28510u

Cena:


The Case of Charles Dexter Ward

Autor: H.P. Lovecraft

Despite being a horror story about necromancers. mutated creatures and summoning rituals. The Case of Dexter Ward is at its heart a cautionary tale about knowledge. As the story progresses. the full extent of Charles Dexter Ward’s madness is slowly revealed until the evil of the past seems ready to burst into the present with horrific consequences. Charles Dexter Ward is the scion of a well established Providence family who begins investigating esoteric matters and discovers that an ancestor. Joseph Curwen. was killed by a terrified town when they discovered his unhallowed necromantic studies. Here Lovecraft used all his talent to freak all his readers with a diabolic scheme filled with a frightful environment full of madness! The main character has discovered through Joseph Curwen’s manuscripts (An ancient resident involved with macabre subjects) some obscurities of the underworld. The more he gets involved with those things. the more he changes in a queer and sinister way. All the facts about the terrible deeds of Mr. Curwen and Charles’s insane behavior are described step by step by a third person (Charles’s doctor. Mr. Willett).

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9cukierku ty łobuzie pobierz, krzyżówka angora, krzysztof oklejewicz, osobowość inspektor, teorie handlu międzynarodowego, stanisław grzesiuk pięć lat kacetu, fce tests 2016 pdf, ten dzień blanka lipińska, dziewulski książka, bartłomiej przybylski, ewa pisula autyzm, krzywa keelinga, hyperion audiobook, łukasz kędziora, paweł skowron, intryga książka, harry potter i zakon feniksa ebook, trening komunikacji, diagnoza psychologiczna pdf, metodologia badań psychologicznych brzeziński pdf, vision 2 student’s book, wielkie pytania psychologii pdf, wywiad z historią…