Gospodarka finansowa przedsiębiorstwa. Krótkoterminowe decyzje finansowe

Autor: Aurelia Bielawska

Publikacja napisana została z myślą o dostarczeniu Czytelnikowi fundamentalnej wiedzy na temat możliwości kształtowania krótkoterminowych decyzji finansowych i ich wpływu na realizację celów gospodarki finansowej przedsiębiorstwa.

W książce przedstawiono zagadnienie gospodarki finansowej w kontekście bieżących decyzji finansowych. zaprezentowano instrumenty finansowe umożliwiające przedsiębiorstwu pozyskanie środków na pokrycie bieżących potrzeb finansowych. Wyjaśniono problematykę zarządzania składnikami majątku obrotowego. ze wskazaniem na współczesny wymiar polityki kredytowej przedsiębiorstwa. przedstawiono strategie finansowania przedsiębiorstwa w kontekście zarządzania kapitałem obrotowym netto. jak również omówiono zagadni

24.9: https://woblink.com/ebook/glowa-meduzy-elementals-tom-3-michelle-madow-139522u

Cena:


Przygody Hucka. WYDANIE DWUJĘZYCZNE angielsko-polskie

Autor: Mark Twain

Autor słynnego Księcia i żebraka po raz kolejny na głównego bohatera swojej powieści. skierowanej głównie do młodzieży. wybiera chłopca. Huckleberry Finn. którego wielu czytelników zna z Przygód Tomka Sawyera. ucieka z domu i wyrusza przed siebie. przeżywając mnóstwo przygód i poznając na swej drodze wielu ludzi. Twain z humorem opowiada losy młodego włóczykija. ale porusza też poważne problemy społeczne. a czyni to w sposób przystępny dla najmłodszych odbiorców. Lektura. którą naprawdę warto przeczytać. niezależnie od naszego wieku.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki nasz

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4


ISBN

9788373779662: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/dawne-i-nowe-praktyki-duchowe-energetyczne-sposoby-na-wspolczesne-wyzwania-mildon-emma-139894u

Cena:quantum break poradnik, katarynka tematy wypracowań, grzesiuk pięć lat kacetu, kryminał audiobook, sapkowski wiedźmin pdf, agata przybylek książki, wodzić na pokuszenie, mariusz lipski, raz w roku w skiroławkach audiobook, encyklopedia zielarstwa i ziołolecznictwa pdf, maria krzysztof byrski, regina brett jesteś cudem pdf, piękny pan…