ISBN

9788395091209: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/slowoteka-andrzej-popielski-125925u

Cena:


Już nie żyjesz

Autor: Cassidy Cody

Co by się stało. gdybyś został prawdziwą ludzką kulą armatnią?

Albo gdybyś znalazł się w samym środku roju komarów?

Czy mógłbyś pokonać wodospad Niagara w beczce i pozostać żywym?

Ile ciasteczek mógłbyś zjeść. gdybyś był Ciasteczkowym Potworem?

Przeczytaj o najbardziej dziwacznych. makabrycznych i zaskakujących sposobach pożegnania się z życiem. Wszystkie są w 100% skuteczne i przetestowane przez bohaterów książki.

Dowiedz się. jak nie zostać jednym z nich. Sprawdź. co w tej sprawie ma do powiedzenia współczesna nauka. Beztrosko objaśnią Ci to pisarz i publicysta Cody Cassidy oraz Paul Doherty. profesor fizyki ze słynnego Muzeum Exploratorium w San Francisco.

Kolejna wskazówka znajduje się pod opisem książki będące

:

Cena:


Pół życia

Autor: Mats Strandberg

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia. Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle. bez wyjaśnień. zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy. nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata. Jessica zawiera nowe przyjaźnie. buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.

Kiedy umiera jej babcia Viola. Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik. w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia. które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie. że zarówno ba

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788394941451: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nasz-chlopak-dobromila-jankowska-daniel-magariel-maria-wirchanowska-126020u

Cena:


Słowoteka

Autor: Andrzej Popielski

Ponad 90 różnotematycznych wierszy. fotowierszy i fotografii. To treści ‚Słowoteki’. które napisał i sfotografował Andrzej Popielski. dziennikarz prasowy i fotograf piszący wiersze i opowiadania.

Autor szuka w poezji różnych wrażeń. W pisaniu sięga po humor. satyrę. groteskę. ironię. szyderstwo. prowokację – lubi zabawę słowną i piosenkę. Nie stroni od prób z nowymi środkami wyrazu. Np. fotowiersze to syntezy wierszy z obrazami. wzajemnie wpływającymi na swoje treści. Tak mówi o swojej twórczości:

– ‚Zwykle nie buduję pisarskiego świata wokół wewnętrznych rozterek ani relacji uczuciowych bliskich osób. Wiersze o miłości – pewnie jestem dziwny – są dla mnie trochę podobne do fotografii zachodów słońca. Powstały ich miliony – niektóre piękne – większość pod sztandarem banału.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 50


Klub w siodle (Tom 1). Mistyk

Autor: Stacy Gregg

1. tom cyklu KLUB W SIODLE

Dla młodych wielbicielek fantastycznych przygód. niezwykłych tajemnic i jazdy konnej

Issie uwielbia konie – a zwłaszcza Mistyka. na którym jeździ w każdej wolnej chwili. Kiedy więc dochodzi do tragedii i ukochany koń ginie. dziewczynka jest zrozpaczona i postanawia już nigdy nie wsiąść na koński grzbiet. Los ma jednak wobec Issie inne plany. Instruktor jazdy konnej powierza jej opiekę nad porzuconą i zaniedbaną Strzałką. Czy Issie da radę okiełznać klacz? Czy uda jej się uratować Strzałkę przed niebezpieczeństwem? Jaką rolę odegra w tym wszystkim Mistyk?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32


ISBN

9788380838895: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/esencja-zla-amelia-misiak-126500u

Cena:


Fraszki. niefraszki i piosenki z dodatkiem prozy

Autor: Michał Malawski

Michał Malawski – rocznik 1960. warszawiak od urodzenia. autor zbioru opowiadań ‚Widok z góry’ (Goneta 2013) i zbioru wierszy ‚Analiza’ (Goneta 2014).

Niniejsza publikacja zawiera jego satyryczne drobne utwory. które – choć napisane nierzadko kilka dobrych lat temu – całkiem nieźle opisują dzisiejszą rzeczywistość.

Czytelnik znajdzie pośród nich także trochę tekstów lirycznych. osobistych. refleksyjnych.

Słowa do melodii znanych zagranicznych piosenek nie są przekładami.

Wszystkie utwory z tego zbioru wydawnictwa E-bookowo składają się na kolejny portret ich autora.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10pamiętnik z powstania warszawskiego tekst pdf, elementy sprawozdania finansowego pdf, intryga lj shen pdf, battlefield 1 poradnik, ms. manwhore pdf chomikuj, andrzej kojder, rosyjski rozmówki, jacek jadacki, przedstawienie teatralne scenariusz, uroczysko nienacki, roman konik w obronie świętej inkwizycji, fanny hill pdf, gietrzwałd sanktuarium maryjne, konjunktiv ii ćwiczenia pdf, testy z karolci, dylemat wagonika pdf, przygody odyseusza streszczenie przygód, ulfhednar, hrabia po angielsku, bezpieczeństwo ekologiczne prezentacja, randka z hugo bosym, biała bluzka osiecka pdf, ebooklibra…