ISBN

9788380874121: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-perspektywe-i-otworz-sie-na-innych–137440u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381192576: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/czastka-pomaranczy-lidia-tasarz-139420u

Cena:


Ekologia

Autor: Edward Kowal

Podręcznik obejmuje wiedzę dotyczącą nie tylko podstawowych pojęć związanych z ekologią i ochroną środowiska. lecz także aktualnie stosowanych uregulowań prawnych w zakresie celów. zadań i instrumentów polityki ekologicznej na poziomach międzynarodowym. unijnym i krajowym. Autorzy bardzo szczegółowo omówili m.in. ochronę atmosfery. przyrody o krajobrazu. zanieczyszczenia naturalne i antropogeniczne. gospodarkę wodną. a ponadto wskazali na konieczność realizacji działań ekologicznych oraz wdrażania zasad zrównoważonego i trwałego rozwoju. zwłaszcza w obliczu gwałtownego postępu technologicznego.

Książka jest dobrym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem środowiska i jego ochroną. Dzięki przyswojeniu i

79: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-typu-1-przemyslawa-jarosz-chobot-karolina-klewaniec-wypychacz-140312u

Cena: Karolina Klewaniec-Wypychacz


ISBN

9788381374002: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/plany-finansowe-tworzenie-zmiany-ewidencja-grupy-wydatkow-irena-bruszewska-ewa-czarniecka-137841u

Cena: E


Będziesz moja

Autor: Natasha Preston

Lylah i jej przyjaciele wprost nie mogą się doczekać. aby spędzić razem wieczór. Impreza to idealny sposób na odstresowanie i wyluzowanie po szkole. Lylah ma też nadzieję. że szaleństwa na parkiecie z Chace’em. jej najlepszym przyjacielem. zbliżą ich do siebie. W końcu wzdycha do niego. odkąd tylko się spotkali. Gdyby tylko on myślał o niej tak samo… Podczas gdy dziewczyny poprawiają makijaż. a chłopaki zakładają kurtki. szykując się do wyjścia. ktoś dzwoni do drzwi. Nikt za nimi nie czeka… za to na wycieraczce leży koperta. To anonimowy list do ich przyjaciela. Sonny’ego. Tajemniczy wielbiciel? Może. Wszyscy reagują śmiechem. Tylko że sprawa przestaje być zabawna. gdy Sonny znika. Pojawia się za to nowy list. a w nim tylko dwa słowa: TWOJA KOLEJ. Autorka bestsellerów Uwięzione i serii Silence

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9biologia w pigułce gimnazjum pdf, uwaga promieniowanie, choroby zakaźne dziubek, rysunek do lektury chłopcy z placu broni, proste odcinki kąty-sprawdzian kl 4, sms owa gra pdf chomikuj, systemy wspomagania decyzji, projektowanie lego, bochenek anatomia tom 1 pdf, banaszyk, michał heller książki, elementarne ćwiczenia dykcji, sapkowski ebook, na brzegu rzeki piedry usiadłam i płakałam cytaty, poradnik the last of us, audiobooki chomikuj pl, kajtkowe przygody pdf, fronda\, mózgowe porażenie dzieciece, wilk czerwony kapturek, czasopismo medycyna pracy, pan przystojny pdf…