Szpitalik w dżungli

Autor: Dianne Drake

Doktor Juliette Allen zrezygnowała z luksusowego życia u boku ojca w Indianapolis. znalazła pracę w stolicy Kostaryki. a weekendy spędzała jako wolontariuszka w szpitaliku w kostarykańskiej dżungli. Kierował nim Damien Caldwell. niegdyś chirurg w szpitalu klinicznym w Seattle. Juliette zastanawia się. dlaczego lekarz. który miał do dyspozycji sprzęt najwyższej klasy. zaszył się w prymitywnej. odległej od świata placówce. On z kolei usiłuje dociec. dlaczego piękna kobieta z bogatego domu ciężko pracuje w dżungli. Coraz bardziej go to intryguje. nie może doczekać się jej kolejnego przyjazdu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Gra poza prawem

Autor: Magdalena Zimniak

Pochłaniająca opowieść o trudnej miłości matki i córki. o ludzkich tęsknotach i ograniczeniach. I o tym. że każdy jest zdolny do zbrodni.

Dorota ma dwadzieścia lat. Nigdy nie opuściła domu. nie ma dostępu do telefonu ani internetu. Ola jest młodą bibliotekarką. wychowanką domu dziecka. Zmaga się z toksyczną przeszłością i kompleksami. Kiedy ich drogi się krzyżują. dochodzi do zbrodni. Czy bohaterki będą musiały zapłacić najwyższą cenę za wspólną grę. którą rozpoczynają?

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 32.9


Cztery przyszłości

Autor: Peter Fraser

Technologia i natura – dwa czynniki. które nieustannie zmieniają nasz świat. Zdaniem Petera Frase’a postępująca automatyzacja i rozwój technologiczny oraz drastyczne zmiany klimatu doprowadzą do końca świata. który znamy. W przeszłość odejdzie również tradycyjnie rozumiany kapitalizm. Bo w jaki sposób mówić o rynku pracy. kiedy dużą część zatrudnienia przejmą maszyny? Albo jak podchodzić do dystrybucji dóbr. kiedy katastrofa ekologiczna dramatycznie ograniczy ich ilość?

Frase wybiega myślami w przyszłość. choć jak daleką – trudno powiedzieć. Swoje wizje buduje w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz futurystyczną literaturę science fiction. bo to właśnie artyści. pisarze i filmowcy stoją za najbardziej rozpoznawalnymi wizjami przys

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:


ISBN

9788380171145: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniolida kurcz, mów jak mówca pdf, tomasz palka, sens życia książka, kamienie na szaniec online, dorota pietrzyk, tacet a mortuis, egzamin gimnazjalny fizyka powtórzenie, wyslannik, forever my girl po polsku, optyka fizyka gimnazjum sprawdzian, kwantowy kosmos, anna sznajder, narnia gra, pollyanna książka, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego geografia pdf, dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy, space opera…