Przeczucie

Autor: Tetsuya Honda

Zaczęło się od zwłok podrzuconych pod żywopłotem. Jak śmieci. I to w Tokio. gdzie nikt nie wyrzuci na ulicę nawet papierka. Szczelnie zawinięte w niebieską folię. obwiązane sznurkiem. z mnóstwem ran. z których największą zadano już po śmierci.

Potem były kolejne ciała. Wszystkie potwornie zmasakrowane.

Komisarz Reiko czuła. że to szczególna sprawa. Tym bardziej że do śledztwa dołączył Katsumata. Jakże on jej nienawidził. Nie dość. że kobieta. to jeszcze młoda i piękna. I te jej przeczucia. Bardziej widział ją w roli gejszy niż komisarza w tokijskiej policji.

Teraz muszą pracować razem. A Reiko coraz częściej ma przeczucie. że tym razem stawką jest nie tylko odnalezienie mordercy. ale i jej przyszłość.

_____

Przeczucie to pierwsza część cyklu o młodej komisarz Reiko Himekawi

59: https://woblink.com/ebook/polityka-zagraniczna-francji-po-zimnej-wojnie-stanislaw-parzymies-31252u

Cena:


ISBN

9788379504305: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-czwarty-czesc-trzecia-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-az-do-wynarodowienia-slowian-zaodrzanskich-slowianie-na-wschod-o-laby-i-solawy-obodryty-i-lutycy-polnocno-wschodni-wilhelm-boguslawski-31596u

Cena:


Jestem Egzaltowaną Lentilką

Autor: Petr Měrka

„Opowiadania surrealistyczne? Ejakulacja jako temat? Science fiction o dewiantach? Horrory erotyczne?

Książka nieznanego pisarza z małej wsi wprawiła czeskich czytelników w zdumienie. A ja wiem: otóż jest to PORNOGRAFICZNA KRYTYKA SPOŁECZNA.

W Anonimowej Republice 90 proc. ludzi nie ma żadnych praw. Seks zastępuje relacje międzyludzkie. Nawet każdy pisarz zawsze musi być gotowy na stosunek z krytykiem. Ludzie spieszą się i zapominają o banalnym fakcie. że nie istnieją. «Ludzie są raczej kulą u nogi – pisze Měrka. – Człowiek. który ma czelność urodzić się. zasługuje na karę śmierci».

Wariactwo nie książka!” – Mariusz Szczygieł zwany Stehlíkiem.

Wydawnictwo: Dowody na Istnienie

Cena: 23.95pieśni legionów polskich we włoszech, pielęgniarstwo internistyczne pdf, oddźwięki baudelaire, jacek dąbała, cialdini wywieranie wpływu na ludzi pdf, stulecie winnych tom 1, miemiec, 1000 słów angielski pobierz, książki kryminały pdf za darmo, szczęśliwy singiel, dominika szumska, el negro, my perspectives 2, star wars: empire at war: forces of corruption, samorząd powiatowy, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet.pdf chomikuj, 365 dni online pdf, diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii pdf, leszek bielecki, joanna małgorzata kania, gry e mail, fallen crest rodzina pdf pl, sprawdzian z polskiego klasa 2…