Koronka wyzwolenia

Autor: Małgorzata Pabis

Koronka wyzwolenia to modlitwa nadziei – nadziei na uwolnienie z nałogów. ciemności. uwikłania nas samych i osób nam drogich. rodziny. krewnych. przyjaciół. tych. którzy pobłądzili w drodze do Boga.

Modlitwa Koronką wyzwolenia daje wiarę każdemu. kto czuje. że on sam lub jego bliscy nie mogą uwolnić się z pęt zniewolenia. Warto zwrócić się o łaskę wolności. warto wypowiedzieć modlitwę. która może trafić wprost do Serca Jezusa i wybłagać Jego miłosierdzie oraz wyzwolenie do nowego życia.

*

Kieszonkowa książka zawierająca słowa pocieszenia oraz dołączona do niej koronka pomogą podjąć modlitwę. której tak bardzo potrzeba. 

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 4.9


Kukła i inne opowieści terapeutyczne

Autor: Lucyna Mijas

Dlaczego źrebak mało jadł? Dlaczego smok płakał? Gdzie mieszkają stare lalki?

Ile można poświęcić dla sławy? Czy jest coś gorszego niż samotność? Czy można się uwolnić od poczucia winy?

Bajki od wieków służyły jako nośnik życiowych mądrości. Dzięki nim jako dzieci poznawaliśmy świat. to za ich pomocą przedstawiamy świat naszym dzieciom. I to właśnie dzięki nim jako dorośli możemy poznać samych siebie. odszukując ukryte pod warstwą codzienności dziecko. Autorka „Kukły i innych opowieści terapeutycznych” dzięki bajkom i nie-bajkom odpowiada na pytania zagubionych dorosłych i pomaga im odnaleźć sens we współczesnym świecie. Nie zawsze optymistyczne. niejednokrotnie bardzo szczere bajki przeplatane poetyckimi refleksjami czł

24.95: https://woblink.com/ebook/futro-z-czcigodnej-padliny-volksstuck-od-nestroya-do-fassbindera-monika-wasik-30027u

Cena:


Sekretarz dwóch papieży

Autor: Mieczysław Mokrzycki

Świadectwo świętości Jana Pawła II. kulisy życia za murami Watykanu…

Rozmowa jakiej jeszcze nie było!

Wyjątkowa. szczera opowieść jedynego Polaka. który był osobistym sekretarzem dwóch papieży. O tym. co działo się za murami Watykanu: m. in. o morderstwie w Watykanie. abdykacji Benedykta XVI. reakcji Jana Pawła II na planowany. kolejny zamach na jego życie. Także o problemach katolików na Ukrainie. Problemach. o których tak wielu milczy…

„Jaki sens mają rozmowy pozbawione szczerości?”. pyta Mieczysław Mokrzycki. metropolita lwowski. na początku książki. w której odpowiada na dotychczas niezadane. zaskakujące pytania.

To fascynująca i wzruszająca opowieść o życiu następców świętego Piotra widziana oczami najbliższego współpracownika – skromnego. pełnego pokory „Mietka”. jak nazywali go papieże. Niegdyś osobisty sekretarz. dziś przewodniczący Konferencji Episkopatu Ukrainy. opowiada o codzienności Jana Pawła II i Benedykta XVI – ich harmonogramie dnia. przyzwyczajeniach. rytuałach. O życiu w Watykanie. w którym nie uczestniczyli dziennikarze. To także bardzo poruszająca. osobista opowieść o ostatnich godzinach życia papieża Polaka. świadectwo jego świętości i pokory.

Książka. która powstawała przez kilka lat w Watykanie. na Ukrainie i w Polsce. stanowi vademecum wiedzy o dwóch Namiestnikach Chrystusa oraz sytuacji katolików na Ukrainie. Całość dopełnia galeria unikalnych zdjęć z prywatnego archiwum abpa Mokrzyckiego. które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne.

Ksiądz arcybiskup Mieczysław Mokrzycki spotykał najważniejszych i najbardziej wpływowych ludzi świata. Widział świętość życia dwóch papieży – codziennie. w najbardziej prywatnych sytuacjach. A później. w innym miejscu. zobaczył w ludzkich oczach przerażenie. strach i rozpacz. Dramat. jaki zawsze związany jest z wojną.

Krzysztof Tadej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29


The World Set Free

Autor: Herbert George Wells

The novel tells the prophetic story of man’s harnessing of the newly-discovered power of the atom. how this power nearly destroys civilization in a catastrophic war and foreshadows nuclear warfare years before research began and describes the chain reactions involved and the resulting radiation. It is presented as a history of the important events of the 20th century. jumping back and forth amongst narratives of different eyewitnesses and major players in those events. „The World Set Free” is a remarkable example of how science and science fiction can interact with and build upon each other. This book truly shows Wells was a man way before his time… Wells describes a weapon of enormous destructive power. used from the air that would wipe out everything for miles. and actually used the term „atomic bombs.” Futuristic Science Fiction at its best…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9prosperita aktywna, testy chłopcy z placu broni, kształt nocy tess gerritsen, izrael katz, jacob zagubieni, pielęgniarstwo nefrologiczne, kobieta ciało, sługa boży pdf, skarbiec nauczyciela terapeuty pdf, angielski parafrazy, kresowa opowieść, anna goliszek, panny z wilka iwaszkiewicz, zbrodnie grindelwalda fili, tyrańska…