Tajniki zarządzania pieniędzmi

Autor: Brian Tracy

Poznaj tajniki postępowania z pieniędzmi – ich zarabiania. inwestowania i mądrego wydawania!

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia. wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną ilość książek. artykułów. postów na blogach oraz przemów o tym. czym są pieniądze. jak je zarabiać i wydawać. kto je ma. a kto nie. oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Znany na całym świecie autor bestsellerów i konsultant biznesowy Brian Tracy wprowadzi cię w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowa

:

Cena:


Duch dziejów Polski

Autor: Antoni Chołoniewski

Książka ta wzbudziła szerokie zainteresowanie i wywarła duże wrażenie nie tylko w Polsce. Została wkrótce przetłumaczona na niemiecki. francuski. angielski. rumuński i bułgarski. Lektura obowiązkowa dla każdego. kto interesuje się historią Polski i Europy. Książka bywała krytykowana za zbyt pozytywne postrzeganie polskiej historii – za niedostrzeganie jej wad. Jej autor niezmiennie odpowiadał na te zarzuty. że o negatywach napisano już wiele. natomiast o pozytywach prawie wcale nie pisano. i że jego książka ten brak próbuje nadrobić.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Estymator

Cena: 16.8poza mapą, wojciech widłak pan kuleczka, czarna owieczka do wydrukowania, granice poznania, powiedzenia łacińskie, podstawy biochemii wysiłku fizycznego pdf, rozebrane, czarnobyl 1, geomedia, audiobook kryminał za darmo, samoocena pdf, rachunek rozniczkowy, hermetyzm pdf, lesbijstwo, paweł aksionow, zmanipuluję cię kochanie, repetytorium gimnazjalisty historia pdf, pan samochodzik i templariusze książka, ballada o pewnej panience chomikuj…