Uprawnienia rodziców w pracy – urlopy. zasiłki. świadczenia

Autor: Praca Zbiorowa

Publikacja opisuje zasady korzystania z urlopów związanych z rodzicielstwem lub adopcją a także zasady ich rozliczania oraz ustalania wysokości zasiłku macierzyńskiego za okres tych urlopów. Ponadto z książki możemy się dowiedzieć kiedy i jaka umowa ulega przedłużeniu do dnia porodu. a także w jakim czasie rodzice podlegają ochronie przed rozwiązaniem umowy o pracę.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Akademia Canterwood (Tom 19). Droga do sławy

Autor: Jessica Burkhart

19. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD.

Przyjazd dawnej przyjaciółki powinien ucieszyć Lauren. ale Brielle coś ukrywa. Czy tajemnica położy się cieniem na ich przyjaźni? Na domiar złego w Canterwood pojawia się nowa konkurentka –mistrzyni juniorów ze Szwecji. Mimo niesprzyjających okoliczności Lauren usiłuje się skupić na zbliżających się zawodach i egzaminie do grupy zaawansowanej. Czy poradzi sobie z tak dużą/silną presją?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12


Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1

Autor: Edward Franek

Publikacja przygotowana przez interdyscyplinarny zespół ekspertów. dotycząca zasad leczenia cukrzycy przez lekarzy różnych specjalności: ginekologów. endokrynologów. kardiologów. reumatologów. nefrologów. onkologów. hematologów. lekarzy rodzinnych. Poruszony został również sposób terapii u pacjentów geriatrycznych i osób po przeszczepach a także na oddziałach ratunkowych w stanach zagrożenia życia. Książka polecana specjalistom różnych dziedzin medycyny mającym kontakt w codziennej praktyce z pacjentami chorymi na cukrzycę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 149kossakowska książki, kusząca pomyłka pdf, elementy przyrody ożywionej, historia niemiec książka, mózg psychopaty james fallon pdf, mortal kombat xl ciosy, daniel z, spotkanie nad morzem plan wydarzeń, historie kryminalne, mikołajek lektura audiobook, wstrzyknięcia śródskórne, cyfrowa transformacja, co to jest gehenna, angielski arkusze maturalne, nieprzewidziany, funkcja kompensacyjna, eugeniusz oniegin puszkin, libudzisz, nago w mieście, wojownicy północ…