ISBN

9788387049027: Wydawnictwo

Format

10: htt

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/129551/pdf

1: Autor

:

Cena:


Wpływ polityki zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej na funkcjonowanie państwa

Autor: Kamil Mroczka

W pracy podjęto badania związane z uwarunkowaniami historycznymi. politycznymi i prawnymi instytucji służby cywilnej w Polsce od momentu jej powstania. Przeanalizowano również uwarunkowania instytucjonalne. organizacyjne i prawne odnoszące się do sposobu zarządzania kadrami urzędniczymi po okresie transformacji ustrojowej. Zweryfikowano kluczowe czynniki wpływające na sprawność i efektywność świadczenia usług publicznych przez służbę cywilną oraz przeanalizowano sprawdzone narzędzia usprawniające procesy zarządcze w wybranych urzędach administracji rządowej. Co szczególnie istotne. w pracy zaproponowano szereg wniosków uwzględniających perspektywę jednego z kluczowych interesariuszy służby

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 17.22


Będziesz na to patrzył

Autor: Magda Rem

Rodzina Barczów – zwyczajni ludzie. zwyczajne życie. Marek – lekarz. Elwira – tłumaczka. i ich piętnastoletnia córka Marta – ładna. zdolna. dobrze wychowana. Jeśli ktoś ma swoje słabości. bez problemu ukrywa je przed innymi. bo nie są to grzechy śmiertelne. Romans. zdrada… Z czasem takie problemy rozwiązują się same. Więc dlaczego z jasnego nieba uderza nagle grom?

Początkiem koszmaru jest anonimowy list do Marka: ‚Będziesz na to patrzył!’.

Szczęśliwe życie zamienia się w zły sen – i rozpoczyna się wyścig z czasem. Skąd pojawiło się zagrożenie. stawiające pod znakiem zapytania byt rodziny? Co kieruje sadystycznym prześladowcą? Jak daleko się on posunie?

Marek staje do nierównej walki. Szuka przyczyn swego upadku. Nie wie. czy ma za przeciwnika psychopatę czy ostatniego sprawiedliwego. Nie wie. kto zawinił. komu i w czym. Niczego nie wiadomo. a tymczasem jakby wszystko się sprzysięgło przeciw niemu. Brak odpowiedzi. brak sposobu i czasu. żeby je znaleźć. a tymczasem wali się cały świat!

Prześladowca cierpi. nie zna więc litości.

Magda Rem urodziła się w Koninie. ale od lat mieszka w Anglii. Wyjechała tam z rodzicami jako nastolatka w 1999 roku. Założyła polsko–angielską rodzinę. pracuje jako grafik komputerowy. a powieści – czytane przez nią. teraz zaś także przez nią pisane – stanowią jej sposób na codzienny kontakt z językiem ojczystym. bo w Polsce bywa rzadko. Uważa. że o człowieku i jego wrodzonych dobrych skłonnościach więcej mówią ludzkie zbrodnie niż zacne uczynki. To brutalny kontrast sił i zamiarów sprawia. że życie ludzkie bywa rozpaczliwie dramatyczne. Żeby o tym opowiedzieć. trudno sobie wymarzyć lepszy gatunek od thrillera.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Moi znajomi

Autor: Maria Konopnicka

Jeden z pierwszych zbiorów nowel Konopnickiej. Zawiera następujące utwory:

– Martwa natura

– Urbanowa

– Morze

– Ksawery

– W starym młynie

– Moja cioteczka

– W winiarskim forcie

– Józik Srokacz

– Maryśka

– Lalki moich dzieci

– Banasiowa

– Anusia

– Z cmentarzy

Wydanie II.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788379952007: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/drzewo-wspomnien-magdalena-lewandowska-malgorzata-lewandowska-133642u

Cena: Małgorzata Lewandowskawymyśliłam cię książka, jd wierszyk, bunt reymont, henryk sienkiewicz janko muzykant, olga tokarczuk najlepsza książka, wytrzymałość materiałów pdf, prawda o kobietach, seung sahn, piotr kajfasz borelioza, mikiewicz, ebooki za free, maria majdan, medioznawca, magiczny wieczór krawczyk, funkcje mitów, o wojnie clausewitz, opowiadanie milosne, gra anioła pdf, ja robot 2, spróbujmy jeszcze raz linde pdf, runciman…