Odetchnij jeszcze raz

Autor: Mariusz Ziomecki

Tajemnica każdej zbrodni powinna zostać wyjaśniona. ale czasem trzeba za to zapłacić wysoką cenę…

Słynny i bogaty kompozytor gotowy jest zapłacić górę pieniędzy za rozwikłanie zagadki zabójstwa jego żony w schyłkowych latach PRL. a zrzeszenie banków chce. by podinspektor policji w stanie spoczynku Roman Medyna wykrył kim są tajemniczy akrobaci. którzy okradają prowincjonalne placówki. Jedna z tych spraw znajdzie finał na Sycylii. gdzie detektyw stanie oko w oko z najczystszym złem w ludzkiej postaci…

W życiu prywatnym byłego policjanta też czeka niełatwe zadanie: za wszelką cenę chce odzyskać miłość i zaufanie ukochanej żony. która – nie bez przyczyny! – wyrzuciła go z domu. Barbara Medyna. była policyjna psycholog. lepiej odnajduje się w cywilu niż jej uparty i

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:


ISBN

9788381193931: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-z-guzikow-andrzej-marek-debkowski-139418u

Cena:


ISBN

9788395125935: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/wiersze-pod-choinke-elzbieta-walczak-139382u

Cena:


1

:

:

Cena:


Księga Boga Żywego

Autor: Bô Yin Râ

Kto pragnie Bô Yin Râ „Księgę Boga żywego“ właściwie zrozumieć. niechaj ją czyta. jak coś zupełnie nowego. — niechaj ją czyta w spokoju. z najwyższą troskliwością i oddaniem. aż treść jej stanie się żywa w sercu i czaszce i dopomoże własnym myślom. aby same nić przędły dalej. — niechaj ją czyta nade wszystko. nie stosując żadnych kryteriów dotychczasowej wiedzy o mistyce. okultyzmie. magii. telepatii i podobnych dziedzinach: ukryłyby mu one tylko właściwy sens i uczyniły z „Księgi Boga żywego“ księgę o siedmiu pieczęciach.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9inetta jędrasik-jankowska, taniec ze smokami pdf, martwe dusze gogol, drań z manhattanu pdf docer, klementowski, szczęście diabła, portret doriana graya audiobook, adam kobieracki, artur halasz, książki o psychologii człowieka, biblia obcych, tomasz kin bez przedawnienia, metrologia elektryczna pdf, henryk suzo, zatoka dinozaurów, medea pdf, agata borkowska, modrzejewski andrzej, kolorowanka 3 maja, toksyczni rodzice pdf, romans z żołnierzem, lipińska 365, geneza przestępczości zorganizowanej w polsce…