Weselny taniec

Autor: Carol Marinelli

 

Organizatorka wesel Gabi Deramo jest zauroczona Alimem al-Lehan. właścicielem rzymskiego hotelu Grande Lucia. Snuje fantazje na jego temat. choć wie. że on nigdy nie zwróci na nią uwagi. Tymczasem. podczas wesela jego przyrodniego brata. Alim prosi Gabi do tańca. który kończy się w sypialni. Następnego dnia proponuje jej . by została jego kochanką. Rozczarowana Gabi odrzuca tę propozycję. Wkrótce jednak okaże się. że życie napisze własny scenariusz…

Trzecia część miniserii ukaże się w listopadzie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Autoterapia. Sposoby i metody leczenia duszy i ciała

Autor: Ewa Kulejewska

EWA KULEJEWSKA – psychoterapeuta. jasnowidząca. wróżka udzielająca porad w telewizji EzoTV. wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej. autorka książkowych bestsellerów – oferuje Ci zupełnie nowy wymiar postrzegania. diagnozowania i leczenia chorób.

 

Pokaż język. a powiem. co Ci dolega. Już sam wygląd skóry wiele mi zdradzi o Twoim stanie zdrowia. Ta książka umożliwi Ci zgłębienie zagadnień takich jak:

 • działanie stresu na Twój organizm.
 • choroby psychosomatyczne i sposoby zapobiegania im.
 • sprawdzone ćwiczenia relaksacyjne.
 • widoczne dla każdego objawy wielu groźnych chorób.
 • leczenie narządów wewnętrznych za pomocą łatwo
 • dostępnych ziół. owoców i warzyw
 • … i wielu innych.
 • 54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

  Cena:


  Bezpieczny Tarot

  Autor: Maria Bigoszewska

  Już dziś możesz skorzystać z ponad dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego Autorki i poznać prawdę o tarocie. Zapewne zdarzyło Ci się usłyszeć różne opinie dotyczące tej niezwykłej talii. Niektóre z nich przed nią przestrzegają.

  Łatwo jest jednak krytykować coś. czego się nie zna…

  Dzięki tej książce będziesz w stanie odróżnić przepełnione kompleksami i uprzedzeniami opinie dyletantów od fachowych i godnych zaufania informacji. Strach przed tarotem

  rodzi się bardzo często z niewiedzy. Teraz masz okazję poznać prawdziwe. pozytywne oblicze tarota!

  Analizując poszczególne arkana dowiesz się. jak możesz „oswoić” własną. wyjątkową i w pełni Tobie posłuszną talię. Nowością jest wróżba miłosna przypisana do każdej karty. Dzięki niej nie tylko

  https://woblink.com/product-publication/download/136489/epub: 1

  Cena:


  Pośród róż

  Autor: Myra Johnson

  Dziarska Rose Linwood wyrosła w Arkansas. na dzierżawionej farmie. która dla jej dwóch sióstr nigdy nie była wymarzonym miejscem. Pracując jednak u boku dziadka. nauczyła się kochać tę ziemię tak samo jak on. Teraz. gdy obie siostry wyszły za mąż i przeprowadziły się. a dziadek odszedł na wieczny odpoczynek. Rose się zawzięła. by samodzielnie utrzymać farmę. Jednakże zbiory poprawiają się bardzo powoli po suszy panującej w latach 1930-1931 i cały kraj zmaga się ze skutkami Wielkiego Kryzysu. Szukający pracy i jałmużny włóczędzy tułają się po okolicy z często nieuczciwymi intencjami. więc Rose ma zawsze w pogotowiu swoją niezawodną strzelbę.

  Caleb Wieland. przyjaciel Rose. nie umie być takim farmerem. jakim był jego ojciec. Tegoroczne plony bawełny całkowicie przepadły przez szkodniki. Mu

  29.9: https://woblink.com/ebook/czerwony-wariant-pawel-podmiotko-siergiej-niedorub-137428u

  Cena:


  ISBN

  9788395303050: Wydawnictwo

  Format

  11.5: https://woblink.com/ebook/francuski-dla-dzieci-d

  Cena:


  Wanda Rutkiewicz

  Autor: Elżbieta Sieradzińska

  Jedna z najsłynniejszych himalaistek świata. Pierwsza Polka i Europejka na Evereście. pierwsza kobieta. która zdobyła K2. Wanda Rutkiewicz.

  Postać wybitna. i kłopotliwa. Budziła skrajne emocje: uwielbienie i nienawiść. podziw i niechęć. zazdrość i troskę. fascynację i rozczarowanie. Uparta. ambitna i ekstremalnie wymagająca wobec siebie i innych. Szła konsekwentnie przez życie. które wypełniały na przemian euforia i tragedie. sukcesy i porażki. sława i pomówienia. Za swoją obsesyjną miłość do gór zapłaciła cenę najwyższą: samotnością wśród ludzi za życia i pozostaniem w ukochanych Himalajach na zawsze. W jej życiu blask wtapiał się w mrok. a z mroku zawsze wyłaniał się kolejny szczyt. Jeszcze jeden.

  Elżbieta Sieradzińska wykonała tytaniczną pracę:

  39.3: https://woblink.com/ebook/olej-magnezowy-bezpieczne-terapie-srodkiem-o-najwyzszej-przyswajalnosci-hamann-brigitte-136758u

  Cena:


  Nie igraj z pożądaniem

  Autor: Sabrina Jeffries

  Tropiąc szulera odpowiedzialnego za śmierć brata. panna Delia Trevor spędza całe dnie na przyjęciach i balach. noce zaś w klubach karcianych dla dżentelmenów. Jej sprytne przebranie nie zdoła jednak zwieść słynnego rozpustnika Warrena Corry. markiza Knightord. Mężczyzna szantażuje Delię. grożąc. że wyjawi jej sekret rodzinie i znajomym. Panna Trevor zrobi wszystko. by uchronić swą tajemnicę. nawet jeśli wymaga to niebezpiecznej zabawy w kotka i myszkę z bystrym. przystojnym markizem. 

  Książki tej autorki – napisane z wdziękiem. dowcipne. charakteryzujące się zręcznie skonstruowaną akcją. wyrazistymi postaciami i błyskotliwymi dialogami od lat regularnie pojawiają się na amerykańskich listach bestsellerów

  Wy: 1

  Cena:


  ISBN

  9788381472234: Wydawnictwo

  Format

  39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

  Cena:  tess gerritsen chirurg pdf, rynek książki w polsce 2017 pdf, echa dawnej warszawy, publii, rafał dajbor, nie ma szczygiel, to co bliskie sercu, ostatniego zeżrą psy, jan lewiński, sowietyzacja polski, poradnik do gta 5, polityka innowacyjna w polsce, melissa darwood gordian, cięta odpowiedź…