The Wish

Autor: Bill Griffin

Wszyscy mamy aspiracje. marzenia i nadzieje na przyszłość: pogodne. absurdalne. melancholijne. zabawne i wzruszające. Nie zawsze potrafimy jednak je wyrażać. a bardzo często nie wiemy. jak się zabrać do ich realizacji.Autor stworzył aplikację Crowdwish. miejsce służące ludziom do wyrażania ich życzeń. Zachęcał do wymieniania trzech rzeczy. których najbardziej pragną. a następnie. każdego dnia. robienia „w realu” czegoś w związku z najpopularniejszym życzeniem. Posypały się do niego życzenia z całego świata. Co ciekawe: w przeważającej mierze dotyczyły zwykłych. codziennych spraw. a nie były irytującymi wymysłami. żeby móc latać. czy spędzić noc z kimś sławnym. Najczęściej są praktyczne. zrozumiałe. bliskie. osiągalne. a nie chorobliwie ambitne – ludzie chcą umieć lepiej się do

35.9: https://woblink.com/ebook/musisz-tam-wrocic-historia-przyjazni-lusi-gelmont-i-zuzanny-ginczanki-stauber-maria-125240u

Cena:


ISBN

9788365778932: Wydawnictwo

Format

21.75: https://woblink.com/ebook/zgrzewka-pandory-pawel-przywara-125409u

Cena:


ISBN

9788395107306: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/w-swiecie-dinomuzykow-gabriela-molesztak-127301u

Cena:libra.ibuk, podstawy pielęgniarstwa tom 1 pdf, historia filmu pdf, bielański chemia nieorganiczna, alicja w krainie czarów ebook, bowlby przywiązanie, 11 minut paulo coelho pdf, badanie przedmiotowe pdf, wideoblogi, friszke andrzej, życie stewardesy, finansowanie partii politycznych w europie, kot tom 1, szatan z siódmej klasy tekst pdf, kornelia sobczak, teksty źródłowe, zastosowanie dronów we współczesnym świecie, opowiadania erotyczne autobus, noc kiedy umarła pdf, najdłuższa noc, jak być dobrym sprzedawcą, wydawnictwo proszynski, agnieszka płoszaj…