Życie poezją myśli i słowa

Autor: Anna Emilia Matracka

Tomik obejmuje swą zawartością utwory odnoszące się do różnorodnej tematyki. dlatego możemy być pewni. że każdy czytelnik odnajdzie utwór „tylko dla siebie”. pozwalający na moment oderwać się od przytłaczającej codzienności.

Należy zaznaczyć. ze poszczególne utwory rozmieszczone zostały w X rozdziałach: Rozdział I odwołuje się do wspomnień dopełnione akcentem ożywionej natury. Rozdział II przedstawia świat ludzi. zwierząt i roślin z perspektywy obserwacji autorki. Rozdział III wskazuje jak piękne i radosne potrafi być życie. Rozdział IV jest tajemniczy. V zaprasza na spotkanie z dzikimi zwierzętami. a VI otwiera przestrzeń rozważań egzystencjalnych. Miłość do bliźniego odnajdziemy w rozdziale VII. a osobiste przeżycia autorki w V

9.9: https://woblink.com/ebook/iluminacja-wieku-mlodoscia-zroszonego-noszczyk-wojciech-129584u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/130045/pdf

1:

:

Cena:


Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi. dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera!

Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję. aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę. eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


Wróżka z gwiezdnego pyłu

Autor: Lena Wolska

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych

Mała Hania od zawsze marzyła o tym. by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi. nieść pomoc potrzebującym i sprawiać. by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu. który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży. Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie. a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym. jak dobrze żyć. dostrzegać piękno. znaleźć w sobie siłę i ufność w to. co przyniesie los. Czy Hania je zrozumie i podąży za radami Magów? Czy odkryje źródło i tajemnicę Gwiezdnego Pyłu? Podróż w głąb siebie nie zawsz

:

Cena:


Cukrzyca. Jak z nią żyć

Autor: Dorota Drozd

Czym jest cukrzyca? Jak wygląda życie diabetyka? Kiedy mierzyć poziom cukru? Jakie insuliny są dostępne na polskim rynku? Na te i wiele innych pytań odpowiada doświadczona edukatorka i pielęgniarka diabetologiczna.

Jeśli u Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich zdiagnozowano cukrzycę. ta książka pomoże Ci oswoić chorobę i nauczy Cię. jak z nią żyć na co dzień: pracować. uprawiać hobby. podróżować. Wystarczy bowiem zdobyć dostateczną wiedzę o cukrzycy. aby zapewnić sobie odpowiednią samoopiekę i cieszyć się niezależnością. Pamiętaj jednak. że nic nie zastąpi porady profesjonalnego personelu medycznego. 

Z tego poradnika dowiesz się m.in.:

– na czym polega samokontrola w cukrzycy.

– jaki wybrać system do pomiaru glikemii.

– jak wyliczyć wymienniki węglowodanow

31.99: https://woblink.com/ebook/pani-fletcher-tom-perrotta-129210u

Cena:


ISBN

9788380171312: Wydawnictwo

Format

22.05: https://woblink.com/ebook/korespondencja-sztuk-literatura-i-sztuki-plastyczne-katarzyna-wakula-133413u

Cena:prawo międzynarodowe publiczne skrypt, chłopi tom 2, prawo do bezpieczeństwa, karolina gańko, august zalewski, milenialsi w pracy, zbigniew wodecki lubię wracać tam gdzie byłem mp3, pieśń swietojanska o sobotce, scratch pdf, łowca dusz alex kava, niebycie, ferrante genialna przyjaciółka, wiecej czerwieni, wybrane problemy osób starszych, wanna z kolumnada, grawitacja sprawdzian pdf, fizyka liceum pdf, wyzima klasztorna…