Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę. by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia

Autor: Watts Charlotte

Autorka jest znanym dietetykiem i przez ponad dekadę pracowała z ludźmi zmagającymi się ze skutkami przewlekłego stresu. W oparciu o swoje bogate doświadczenie. analizując poszczególne objawy. wyodrębniła siedem jego rodzajów. U niektórych stres wpływa na hormony. a u innych powoduje problemy ze snem. nadpobudliwość. wrażliwość na światło czy dźwięk. Na każdy typ stresu podaje metody pozwalające ciału wyzwolić wrodzone zdolności samouzdrawiania. Opisuje opracowane przez siebie. sprawdzone sposoby przywracania równowagi ciała i umysłu oraz eliminowania innych skutków długotrwałego napięcia. Cechuje się holistycznym podejściem umiejętnie łącząc odżywianie. świadomość własnego ciała.

34.3: https://woblink.com/ebook/piekna-na-zawsze-prosty-30-dniowy-program-jak-wydobyc-i-zatrzymac-piekno-wewnetrzne-i-zewnetrzne-sophie-uliano-136855u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137458/epub

1:

:

Cena:


Sekrety przodków. czyli jakie znaczenie ma to. że twoja prababka zwiała przez okno z kochankiem?

Autor: Katarzyna Droga

Dziedzictwo przeszłości. które buduje teraźniejszość

Każda rodzina ma swoją przeszłość. historie. którymi się szczyci. lecz również takie. które są skrzętnie ukrywane. W jaki sposób losy naszych krewnych. zdradzonej ciotki. zbuntowanej prababki albo wyklętego stryja mogą wpłynąć na nasze życie? Podświadoma rodzinna lojalność determinuje pewne zachowania. poglądy. lęki a nawet powoduje choroby lub powtarzalne w rodzinie. traumatyczne zdarzenia.

Jak możemy uwolnić się od traum i spożytkować pozytywne doświadczenia rodziny?

Trudności w nawiązywaniu relacji. osiągnięciu stabilizacji. niepowodzenia życiowe często mają źródło w dawnych rodzinnych zdarzeniach. Poszukiwania szczęścia i sposobu na

31.9: https://woblink.com/ebook/niegodziwosc-t-5-amy-a-bartol-wieslaw-lozyniak-137119u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136981

https://woblink.com/ebook/stan-pomroczny-m-lu-cannabis-136981u

:

Cena:


Książęta wolą blondynki

Autor: Loretta Chase

Lady Clara Fairfax ma już serdecznie dość zalotników. Z uporem odrzuca oświadczyny dżentelmenów. którzy nie widzą w niej niczego poza urodą. w istocie zapierającą dech. Przekonana. że potrafi być kimś więcej niż jedynie ozdobą salonu. poświęca się pracy charytatywnej. Chcąc pomóc jednemu z podopiecznych. zwraca się o pomoc do ponurego. przystojnego i niezmiernie irytującego prawnika. Olivera Radforda.

W życiu Radforda nie wszystko biegnie według założonego planu. Niespodziewanie został następcą do tytułu księcia. Jasnowłosa. modnie ubrana piękność. mimo iż niepozbawiona rozumu. również do tego planu nie należy. jednak bez trudu udaje jej się opętać na wskroś logiczny umysł Olivera. A gdy w oddali zaczną bić weselne dzwony. nie pozostanie mu nic innego.

59: https://woblink.com/ebook/mity-zarzadzania-stefan-stern-cary-cooper-137501u

Cena: Cary Cooperpodstawy rachunkowości nita, krzysztof stopka, 1000 słów angielski pobierz, sepp allerberger, malwina gartner, egzamin gimnazjalny geografia powtórzenie, bogdan góralczyk wielki renesans, test gimnazjalny geografia, książki o boksie, całe książki do czytania online, anna ikeda, chemia żywności, polski kryminał książka, duchowny w minarecie, dzienniki lodu, repetytorium maturalne polski pdf, jerzy menkes, piraci z karaibow na krancu, niezdobyta melissa darwood pdf, co oznacza powiedzenie od sasa do lasa, libra free, dach swiata, kolory sztandarów, helen hardt opętanie pdf…