Nowi barbarzyńcy

Autor: Jakub Dymek

Dziesięć lat temu liberalny świat miał powody do zadowolenia. W Stanach Zjednoczonych. w „najważniejszych wyborach pokolenia”. zwyciężył pierwszy czarnoskóry kandydat. Barack Obama. W Polsce. po dwóch latach władzy Jarosława Kaczyńskiego. urząd premiera objął prozachodni. proeuropejski i prorynkowy Donald Tusk. Nawet w Rosji czempionem zmian miał być „łagodny” Dmitrij Miedwiediew.

Wkrótce potem przyszedł globalny kryzys. upadek prasy papierowej i społeczna rewolucja wywołana przez media społecznościowe. Dekadę później wszystkie nadzieje. jakie uosabiali ci przywódcy. były już dawno minionym i ośmieszonym wspomnieniem.

Prawica – w różnych swoich wcieleniach – wygrała po kryzysie. Okazała się lepsza w budowaniu ruchów społecznych. w wykorzystaniu potencjału internetu dla

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Kantor

Autor: Krzysztof Pleśniarowicz

Twórca teatru Cricot2. Indywidualista i Europejczyk ponad podziałami. Nieustannie buntujący się przeciwko samemu sobie. niepokorny wizjoner. charyzmatyczny i wybitny malarz. Twórca awangardy niesłychanie nieśmiesznej. niepokojącej i bezśladu banalności. Podziwiany naświecie Polak najmniej doceniany w rodzinnym kraju nad Wisłą.

Krzysztof Pleśniarowicz sięga doźródełkonstrukcji wyobraźni Tadeusza Kantora: począwszy od rodzinnej historii. przez edukacjęw Tarnowie i Krakowie po międzynarodowe. spektakularne sukcesy. o których wciążparadoksalnie najmniej wiemy w Polsce. W obszernych fragmentach biograficznych autor szczegółowo opisuje relacjei środowisko rodzinne artysty. wskazuje na znaczenie figur ojca i matki w życiu przyszłego mistrza teatru i konstrukcji wyobraźni scenicznej.

Książka Pleśniarowicza

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Układanka

Autor: Karin Slaughter

Andrea jest przekonana. że wie wszystko o swojej matce. Jakie tajemnice może skrywać Laura. elegancka i poukładana terapeutka mowy. filar lokalnej społeczności?

Tego dnia wybrały się wspólnie do restauracji. by świętować urodziny Andrei. Kiedy w lokalu ktoś zaczął strzelać. większość gości wpadła w panikę. jednak nie Laura. Nie tylko zachowała zimną krew. ale sprawnie obezwładniła i bez wahania zabiła napastnika.

Później robi się jeszcze dziwniej. Laura odmawia składania zeznań. a córce każe natychmiast zniknąć. Zszokowana Andrea zaczyna się zastanawiać. kim tak naprawdę jest jej matka. Czy to ta sama kobieta. która czytała jej bajki na dobranoc?

Andrea posłusznie wykonuje instrukcje matki. przy okazji odkrywając coraz więcej sekretów z jej przeszłości. Chce poznać prawdę.

99: https://woblink.com/ebook/atlas-plazow-i-gadow-polski-zbigniew-glowacinski-135682u

Cena:


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:


Jakie obowiązki podatkowe są związane z handlem kryptowalutami

Autor: Dominika Gałka

Coraz więcej podatników PIT prowadzących działalność gospodarczą decyduje się na wydobywanie lub ma zamiar rozpocząć pozyskiwanie (potocznie zwane wydobywaniem) kryptowalut. takich jak bitcoin. litecoin czy ether. W tym celu nabywają profesjonalne komputery wraz ze stosownym oprogramowaniem. W opracowaniu przedstawiamy. z jakimi obowiązkami podatkowymi będzie wiązało się wydobywanie i sprzedaż kryptowalut.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788366134478: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-lilja-sigurdardottir-134580u

Cena:ejdetyka, hipoteza badawcza definicja pilch, biblioteki online za darmo, bonda nowa książka, schodami w górę, schodami w dół, kołysanka wojenna, 4 głowy, antybrat pdf, podstawy biochemii wysiłku fizycznego pdf, dobre myśli chomikuj, kim była buka, trzaskowska wiek, biblioteka on line za darmo, wprost 24, autyzm przyczyny symptomy terapia, matasek, leon gradoń, katy evans potentat pdf, elect rachel van dyken, codename: panzers – faza pierwsza, angielski dla fizjoterapeutów pdf, łukasz błaszczak, tylko miłość się liczy, francuski dla początkujących pdf, dziedziczki, opis przypadku dziecka z zespołem aspergera…