ISBN

9788365853769: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/poza-slowami-safina-carl-129119u

Cena:


Mutation. or evolution

Autor: Jack Burlay

Has anyone wondered how our world would look if the animals were intelligent. and what more could they say? Is what we do with our environment as a human. is correct? The collection of short stories contained in the book is not a response to these questions. I just wanted to signal to the readers that we are responsible for our world and other creatures. For my own needs. I defined these stories as a trend of ecological fantasy. A bit for a joke with a little contrariness. I have presented several versions of my SF world. the world of intelligent animals.

But what will happened. if you had to communicate with them …

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 17


https://woblink.com/product-publication/download/129267/epub

1:

:

Cena:


Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

Autor: Bożena Przyjemska

Choroby nowotworowe są bardzo powszechne jednak mamy ograniczoną wiedzę o ich leczeniu. a nawet profilaktyce. Przyczynę może stanowić przemysł farmaceutyczny. który nie czerpie profitów z naturalnych terapii. Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka. Dowiesz się. które warzywa i owoce mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Poznasz siłę działania ziół. przypraw i grzybów na Twój organizm. W książce znajdziesz również diety lecznicze dr. Budwiga i dr. Maxa Gersona. które są wskazane zarówno dla osób. u których pojawił się nowotwór. jak też i dla tych. którzy mają go w formie uśpionej. Poznasz wiele metod detoksykacji organizmu. oczyścisz wątrobę. nerki i układ krwionośny. Znajdziesz dokładny opis terapii antyrakowych sodą. witamin

35.99: https://woblink.com/ebook/wieden-1683-johannes-sachslehner-136782u

Cena:


Tygodnik Powszechny Polska od nowa

Autor: Opracowanie zbiorowe

Michał Okoński. redaktor wydania:

Przeglądanie roczników „Tygodnika” jest doświadczeniem niezwykłym. To nie tylko czytanie o historii – to słuchanie historii. która sama do nas mówi. I pyta o teraźniejszość. Weźmy stulecie niepodległości: ten numer wydania specjalnego otwiera pisany na jedną z poprzednich jej rocznic tekst Eugeniusza Kwiatkowskiego. legendarnego wicepremiera II Rzeczypospolitej. budowniczego Gdyni i twórcy koncepcji Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Tekst trzeźwo analizujący sytuację. w której przyszło działać Ojcom Założycielom tamtego państwa. wykonującym – jak się uważnie wczytać – misję niemożliwą. A przecież odnoszącym sukces. I Kwiatkowski. i kolejni autorzy nie mają złudzeń: to nie była i nie jest Rzeczpospolita idealna (najwięcej o

64.9: https://woblink.com/ebook/zebraczka-spod-kosciola-swietego-sulpicjusza-ksawery-de-montepin-129208u

Cena:


Pierścionek na szczęście

Autor: Lynne Graham

Angielka Polly Dixon dostała w spadku po matce piękny pierścionek z opalem. Dołączona do niego była informacja. kto jest jej ojcem. Polly jedzie do kraju rodzinnego ojca. licząc. że uda jej się odnaleźć rodzinę. Na granicy przydarzają jej się dziwne rzeczy – zostaje zatrzymana. długo wypytywana. skąd ma pierścień. a następnie z honorami przewieziona do pałacu. gdzie wita ją młody król Rashad. To dopiero początek niespodzianek w jej spokojnym dotychczas życiu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99alfabet krzyżówka, lalka i perła olga tokarczuk, zagłoba swatem, sapkowski pdf, jazda polska, ślad po złamanych skrzydłach, analiza finansowa literatura, wojewódzki autobiografia, szczęśliwy dom mirek, egzamin ósmoklasisty angielski ćwiczenia pdf, wołyń 43, funkcjonowanie giełdy papierów wartościowych, kolorowanka dla dorosłych zwierzęta, agatha christie morderstwo, matematyka finansowa zadania, grynberg poufne, proces pielęgnowania intensywna terapia, chemia żywności pdf, cudaczek-wyśmiewaczek, krzysztof nowacki, karolcia audiobook za darmo, jak dobrze tadeusz różewicz, zemsta książka pdf, podstawy immunologii ptak pdf, historie zdradzonych mężów…