ISBN

9788324163786: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/jak-pogoda-zmieniala-losy-wojen-i-swiata-erik-durschmied-grazyna-gasparska-30689u

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


Bulwary nad Sekwaną

Autor: Sarah Morgan

Mijają lata. a Paryż wciąż pozostaje mekką artystów. stolicą mody i miejscem romantycznych spotkań. Podobno tutaj łatwiej się zakochać i łatwiej odnaleźć utraconą miłość…

Paryż dla zakochanych

Gdy Damon Doukakis zostaje szefem agencji reklamowej. szybko orientuje się. że kryzys firmy wynika ze złego zarządzania. a mózgiem wszystkich sukcesów jest Polly. asystentka byłego prezesa. Damon zwalnia wszystkich członków zarządu. czyni Polly swoją prawą ręką i zabiera do Paryża na rozmowy o nowym kontrakcie.

Zaręczyny w Paryżu

Aleksa dostaje prestiżowe zlecenie: ma namalować portret Guya de Rochemont. milionera ze słynnej rodziny bankierów. Zna reputację tego playboya. dlatego próbuje trzymać się na dystans. Jednak urok Guya spr

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-zapomnij-mnie-anna-bellon-30928u

Cena:


# Sława

Autor: Karolina Korwin Piotrowska

Opowieść o tym. czym była kiedyś i czym jest dziś jedna z największych fantazji ludzkości. magiczna. pożądana przez wszystkich SŁAWA. Historia gwiazd. ikon. mediów. środków i narzędzi do osiągnięcia owej sławy. Nieśmiertelności. Wiecznej miłości fanów. Realnego wpływu na świat − na to jak wyglądamy. co jemy i jak myślimy…

Co mają ze sobą wspólnego królowa Wiktoria. Jackie Kennedy. księżna Diana i blogerki modowe? Czy retusz wyglądu i wizerunku to wynalazek współczesności? Czy skandal. zbrodnia mogą inspirować albo budować karierę? Czy celebryta to tylko obwoźny sklepik. nośnik reklam − czy może też sprzedawca ważnych idei? Jak polski show-biznes odnajduje się na światowej arenie? I czy słowo „celebryta” to obelga?
Czeka nas szczera. oparta na faktach i ponad 20-letnim doświadczeniu autorki klasyfikacja medialnych bohaterów. podsumowanie zysków i strat. Dowiemy się. kto rokuje na przyszłość. komu odbiło. a komu na pewno nic nie zaszkodzi… Albo nic nie pomoże.
Przede wszystkim będzie chwila na refleksję − co jest ważne w dzisiejszym świecie. który buduje każdy z nas. mając konto w mediach społecznościowych. jakie mamy ambicje i co zrobić. by nie dać się ogłupić. Bez względu na liczbę lajków i followersów.

Karolina Korwin Piotrowska − dziennikarka. felietonistka i pisarka. Autorka książek „Bomba. czyli alfabet polskiego szołbiznesu”. „Ćwiartka raz” i „Krótka książka o miłości”. Z wykształcenia historyk sztuki. z zamiłowania promotorka popkultury. badaczka show-biznesu. znawczyni filmu i miłośniczka psów. Prowadziła programy o filmie w radiu i telewizji. m.in. kultowe w latach ‘90. „Filmidło” w TVP1; kierowała promocją medialno-marketingową filmów „Ogniem i mieczem” i „Quo Vadis” na targach filmowych w Cannes; pracowała w biurze prasowym filmu Pianista Romana Polańskiego. a także w pismach „Pani”. „Marie Claire” i „Sukces”; budowała od podstaw portale Plejada i TVN. Od 10 lat z sukcesem prowadzi w TVN Style program „Magiel towarzyski”. pisze felietony i jest komentatorem TVN24 BiS. Wykładała dziennikarstwo na SWPS. Prowadzi wykłady i treningi medialne oraz z prezentacji. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika „Wprost” oraz zajęła 5 lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według „Gazety Wyborczej”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36.2


ISBN

9788375612936: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/reklama-w-google-dla-malych-i-srednich-przedsiebiorstw-mariusz-gasiewski-przemyslaw-modrzewski-30711u

Cena: Guido Heitkotter


Chłopiec z Aleppo. który namalował wojnę

Autor: Sumia Sukkar

Niewinność i naiwność dziecka o niezwykle wrażliwej duszy zostaje brutalnie zszargana przez okropieństwa wojny.

Do bólu szczera. poruszająca do głębi relacja 14-letniego Adama. który dzień po dniu opisuje pierwsze miesiące trwającej do dziś wojny w Syrii. Chłopiec postrzega i nazywa emocje kolorami i ma nieodpartą potrzebę natychmiastowego namalowania tragicznych zdarzeń. których jest świadkiem.

Opowieść jest tak sugestywna. że czytelnik w sposób wprost niewiarygodny czuje wraz narratorem strach. zdziwienie. dezorientację. Jego obrazy. na których rozpada się miasto. rodzina. wszystko co najważniejsze. długo pozostają w pamięci.

Są momenty. gdy wręcz burczy ci w brzuchu i z głodu jesteś gotowy grzebać razem z nim w śmietniku

:

Cena:


Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Autor: Grażyna Białopiotrowicz

Buduj swój wizerunek profesjonalnie. skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to. jak jesteśmy odbierani przez innych. pracujemy przez całe życie. Chcemy tego. czy nie wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd. ubranie. zachowanie. sposób prowadzenia rozmowy. a także działania. jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób. z którymi się kontaktujemy. a obraz ten to nic innego. jak nasz wizerunek. W jaki sposób kreować swój wizerunek? Jak budować pozytywne relacje z ludźmi? Co robić. by emocje. jakie wywołujemy nam sprzyjały? Jak prowadzić interesującą rozmowę? Jak się ubrać. by zrobić

:

Cena:vade mecum norwid, człowiek który stworzył zarę, audyt hugo bader, rozporzadzenie rzym i, wypożyczalnia książek online, był sobie pies download, plomienna korona, piotr oles, mężczyźni nadzy, dan pearson, stanisław salmonowicz, osobowosc typu d, tomek w krainie kangórów, geografia w szkole, ciernista róża, to się czyta klasa 2, rak pęcherzyka żółciowego, ebooki abonament…