Wydawnictwo

Dialog: Format

17901

https://woblink.com/product-publication/download/17901/epub: 1

Cena:


:

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 29.9


Nie ma nieba

Autor: Jolanta Kosowska

Historia miłości i lekarskich dylematów. „Nie ma nieba” to nieprzewidywalna opowieść o lekarzach. ich pacjentach i relacjach zachodzących między nimi – o wyczerpującym poczuciu odpowiedzialności. empatii. której nadmiar może stać się siłą niszczącą obydwie strony. rozterkach i dylematach. A wszystko to wplecione w historię miłości. która mogłaby stać się love story współczesnych czasów. Przeczytaj! Być może nagle w swym lekarzu zobaczysz zupełnie innego człowieka… Zaproszony do gabinetu usiadł ze spuszczoną głową. Raptem przemknęło mi przez myśl. że to jest już zupełnie inny człowiek. W pierwszej chwili nie potrafiłem tego nazwać. Tak jakby nagle przygasł… Milczał i słuchał. Powiedziałem. że jest mi przykro i ciężko go o tym informować. Powtarzałem wszystko kolejny już raz. za każdym razem inaczej dobierając słowa. bo wydawało mi się. że mnie znowu nie rozumie. Zrozumiał. Wstał gwałtownie. Odepchnięte przez niego krzesło z hukiem runęło na podłogę. Nawet się nie obejrzał. „Co mi tu pieprzysz. człowieku? Co się tak gimnastykujesz? W dupie masz mnie i to. co mówisz! Wisi ci. co to dla mnie znaczy! To pana praca! Ile ktoś panu płaci za mówienie takich rzeczy innym ludziom?” Jolanta Kosowska – urodzona na Opolszczyźnie. całe życie związana z Wrocławiem i Opolem. absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej i studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego. Z zawodu lekarka. specjalistka w trzech dziedzinach medycyny. Nieustannie szuka nowych wyzwań i swojego miejsca na ziemi. Od paru lat mieszka i pracuje w Dreźnie. Jest związana z drezdeńską Polonią. Na co dzień przyjmuje pacjentów w poradni przyjaznej cudzoziemcom. Dzieli swój czas pomiędzy pracę zawodową. podróże i pisanie powieści. Debiutowała powieścią obyczajową „Niepamięć” (2012. Wydawnictwo Bukowy Las). W 2013 roku nakładem Wydawnictwa Novae Res ukazał się jej thriller „Déjà vu”. a w październiku 2014 roku powieść obyczajowa „Niemoralna gra”. www.jolantakosowska.pl Facebook: https://www.facebook.com/pages/Jolanta-Kosowska/385285584853494

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 27


Poradnik przedsiębiorcy. Sage Symfonia Start®. KPiR i ryczałt

Autor: Jerzy Auksztol

Książka zawiera przydatną wiedzę o działalności gospodarczej i kurs obsługi programu wspomagającego zarządzanie małym przedsiębiorstwem. Autorzy zadbali o to. aby czytelnik znalazł w poradniku nie tylko wsparcie. lecz także inspirację do własnego rozwoju jako menedżera swojej firmy. Zaprezentowali typowe procesy występujące w działalności. takie jak sprzedaż. zakup. zarządzanie pracownikami i majątkiem w kontekście przepisów prawa. wskazując jednocześnie. jak dany proces wprowadzić do programu Sage Symfonia Start® Mała Księgowość. Czytelnik dzięki poradnikowi nie tylko się dowie. jak prowadzić własną działalność zgodnie z przepisami. jak ułatwić sobie pracę. korzystając z programu. ale pozna też podstawy analizy danych

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788373925632: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/trzy-minuty-po-trzeciej-powiesc-sensacyjno-egzotyczna-teodor-parnicki-17578u

Cena:


:

:

Cena:słownik łacińsko polski kumaniecki pdf, gry robin, lexic pl, ebook jak działa, egzorcysta 4, wzór wypracowania, korczak prawa dziecka, english for pharmacists, posacka, kuszący duet tom 2, ogień wyklęty, mroczne umysły alexandra bracken, going to ćwiczenia podstawówka pdf, nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham książka, nasza szkapa…