ISBN

9788375697421: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/pamietnik-nastolatki-13-julia-vi-beata-andrzejczuk-30022u

Cena:


Strefa komfortu

Autor: Ludwik Wolta

Książka o dzisiejszym kryzysie męskości – młodych mężczyznach. którzy obawiają się ryzykować. stają się wygodniccy i zamykają w świecie gier. internetu i mediów społecznościowych.

Kiedy Berno traci wszystko. do czego przywykł – kobietę. pracę i niezależność

finansową – postanawia odkryć. czego naprawdę pragnie. Podążając za wskazówkami coacha Jakuba Wernera. dokonuje introspekcji i uświadamia sobie. że od dawna drzemała w nim pokusa przygotowania i popełnienia widowiskowej zbrodni…

>skończ te słynne studia humanistyczne

>tyraj za biedacką pensję

>strać dziewczynę

>strać biedacką pensję

>graj w Counter Strike’a i jedz parówki

>zostań przegrywem

>zabij się

>

>albo kogoś…


Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99


Przemiany tom II

Autor: Owidjusz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Jest to reprint oryginalnego pierwszego wydania ‚Przemian’. Oferujemy trzy tomy. które zwierają tekst łaciński jego znakomite tłumaczenie na język polski. oraz wstęp. streszczenia poszczególnych ksiąg i bardzo obszerne objaśnienia i przypisy. ‚Przemiany’ inaczej ‚Metamorfozy’ (łac. Metamorphoseon. Libri Quindecim) to złożony z piętnastu ksiąg poemat epicki. napisany przez rzymskiego poetę Owidiusza. przedstawiający przy pomocy wątków mitologii greckiej i rzymskiej stworzenie i historię świata. Owidiusz opowiada lub wspomina 250 mitów zawierających motyw przemiany. Utwór miał na celu stworzenie oryginalnej. rzymskiej wersji kosmogonii i był tworzony pod mecenatem Oktaw

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Stan wyższej świadomości

Autor: Bogdan Bolesław Szykuła

Jak wygląda świat w antymaterii? Czy w odległej przyszłości życie w znanej nam formie będzie możliwe? Co jest po drugiej stronie lustra? ..Stan wyższej świadomości” to historia człowieka. który. nie zdając sobie z tego sprawy. stracił wszystko. zyskując wiedzę.

Na świecie zaczynają dziać się niepokojące wydarzenia. Kobiety w ciąży padają ofiarami bestialskich mordów. znikają dzieci zabrane z łona matek. Astronomowie obserwują dziwne zjawisko. tajemniczą mgłę zbliżającą się błyskawicznie do naszej planety. którą nagle opanowują obce istoty – fioletowe. opancerzone. kradnące życiodajny tlen. Gdy wstaje czerwone słońce. Ziemia staje się dla gatunku ludzkiego wrogim miejscem. a jedyne schronienie nielicznym dają bunkry. Wojsko wystawia do walk

24: https://woblink.com/ebook/seksparty-emanuel-herz-30096u

Cena:


PIT-8C kiedy go wypełnić

Autor: Katarzyna Wojciechowska

Informacje PIT-8C mają obowiązek sporządzić podmioty. które wypłacały w danym roku podatkowym przychody. od których nie miały obowiązku pobrania zaliczki na podatek. Podatnicy mają wątpliwości czy w konkretnych stanach faktycznych muszą wystawić PIT-8C. czy nie. Publikacja zawiera tabelaryczny przegląd świadczeń ze wskazaniem. czy stanowią one przychód. który należy wykazać w informacji PIT-8C. czy też nie. Każdy przypadek został wzbogacony interpretacją organu podatkowego potwierdzającą przedstawioną kwalifikację tych świadczeń. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788379492138: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/wladcy-nocy-zlodzieje-snow-eugeniusz-debski-31145u

Cena:ksin, angielski repetytorium pdf, rola praw człowieka we współczesnym świecie, człowiek z nikąd, planeta singli 2 wypożyczalnia, debiuty szachowe pdf, samantha young niedopasowani pdf, kolejne 365 dni pdf download, alicja w krainie czarów online pl, polityka ekonomiczna, tajemnicza postać, lynne graham, wydawnictwo burda książki, przykłady obliczeń z podstaw konstrukcji maszyn, centrum dialogu polsko rosyjskiego, wiedźmin 1 szczur, malutka czarownica pdf, napirai hofmann, fiodor dostojewski zbrodnia i kara, książka oto jest kasia…