Rewolwer

Autor: Duane Swierczynski

Brutalne morderstwo sprzed pięćdziesięciu lat. Syn. który nigdy nie pogodził się ze śmiercią ojca. I wnuczka zamierzająca wreszcie poznać prawdę.

Rok 1965 – Stanisław Walczak. policjant polskiego pochodzenia. i jego partner. czarnoskóry George Wildey. giną zastrzeleni na służbie przez nieznanego sprawcę.

Rok 1995 – Jimmy Walczak dowiaduje się. że mężczyzna. którego podejrzewano o zabójstwo jego ojca. wychodzi na wolność.

Rok 2015 – Audrey Kornbluth. ich wnuczka i córka. rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa. Wkrótce odkrywa. że sprawa sprzed pięćdziesięciu lat ma drugie dno. a informacje w raporcie policyjnym niekoniecznie pokrywają się z jej ustaleniami.

Co naprawdę wydarzyło się tamtego upalnego majowego popołudnia?

Duane Swierczynski jes

39.9: https://woblink.com/ebook/przyprawy-ktore-lecza-karolina-i-maciej-szacillo-137887u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


Dni naszego życia Część I

Autor: Małgorzata Mikos

Podróże do przeszłości bywają bolesne. ale czasem to właśnie one najsilniej trzymają nas przy życiu… Wkrótce przekona się o tym młoda Dziewczyna. która od poznanego przypadkowo osiemdziesięciolatka usłyszy prawdziwą opowieść o życiu pełnym pasji. miłości i oddania. Stając się jego jedyną powierniczką. niespodziewanie wkroczy do intymnego świata. gdzie dzień po dniu będzie mogła uczestniczyć w najszczerszych wyznaniach: pięknych i okrutnych zarazem. Dokąd doprowadzi obojga bohaterów ta trudna. przebyta wspólnie droga?

„Dni naszego życia” to poruszająca opowieść o przyjaźni. która rodzi się wtedy. gdy najmniej się jej spodziewamy.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


ISBN

9788381472234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:ochroniarz meg adams pdf, arabska wiosna skutki, prawo konstytucyjne pdf, trędowata online, pozłacana rybka bohaterowie, perska zmysłowość pdf, seksualny klucz do kobiecych emocji pdf, sprzedawca domaradzki, jak przyciągnąć szczęście, iwona stelmach, książki o wojnie secesyjnej, jakość oprogramowania, martwy sad, grzegorz domaradzki, ebook gratis, ostatni samuraj książka, ten dzień ebook za darmo, polityka spójności unii europejskiej, testy z polskiego klasa 3 do wydruku, eksiążki, czarek czaruje wiek, jezyk polski matura ustna…