ISBN

9788301203283: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalf


Pochyłe niebo. Ćma cz.1

Autor: Ewa Cielesz

Konsekwencje… Gdyby całkowicie przesądzały o tym. jakie decyzje podejmujemy. ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany…Ta myśl determinuje pierwszy tom nowej trzytomowej serii powieściowej autorki bestsellerowej „Córki Cieni”. Osadzona w latach 70. ciemnego PRLu historia opowiada losy dziewczyny. która traci szansę na zaplanowane i ustabilizowane życie. wraz z dokonaniem pierwszego dorosłego wyboru. Odtąd jej los chwieje się i ociera o krawędzie cudzych małych światków. wyborów i okoliczności. Bohaterka gubi się w uczuciach i ocenach. potyka o własne bardziej. lub mniej przemyślane koncepcje. Niepewność i lęk przed jutrem potęguje przytłaczająca atmosfera gierkowskiej Polski.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:histologia zabel pdf, co narysować w szkicowniku, remigiusz mróz zerwa pdf, stephen king audiobook za darmo, demoralizacja nieletniego, etyczne zachowanie, kolacja z tiffanym pdf, człowiek ilustrowany, tonalność, dzieciobójczynie, bartel embriologia pdf, diagnoza matematyka klasa 6, anna wolf serce gangstera, mróz osiedle rzniw, fabryka słów książki, pierwsze prawo abercrombie, system kaizen…