Odmienne czy zwyczajne?

Autor: Joanna Mizielińska

Publikacja jest wynikiem trzyletniego projektu badawczego zatytułowanego „Rodziny z wyboru w Polsce” dotyczącego życia rodzin nieheteroseksualnych. Sam termin „rodziny z wyboru” służy do nazwania różnorodności nieheteronormatywnych form związków intymnych i jest próbą upowszechnienia używanej na Zachodzie terminologii w odniesieniu do rodzin osób nieheteroseksualnych.

Jednym z podstawowych celów publikacji jest pokazanie złożoności i różnorodności konfiguracji rodzinnych i intymnych tworzonych przez osoby nieheteroseksualne oraz zrozumienie wyzwań. z którymi zmagają się w codziennym życiu. Zamiast z góry zakładać. jak żyją osoby nieheteroseksualne i uznawać. że nie tworzą one rodzin – co stanowi dominującą tendencję w większości p

29.99: https://woblink.com/ebook/marketing-w-3-tygodnie-michal-rusek-31589u

Cena:


Starożytna Polska. Województwo Sandomierskie

Autor: Michał Baliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Dzieje i opis województwa sandomierskiego z czasów przedrozbiorowych. Szczegółowy opis Sandomierszczyzny i najważniejszych miejscowości leżących w jej granicach. Są to: Sandomierz. Baranów. Beszowa. Białaczów. Bodzentyn. Bogorya. Busko. Chęciny. Chmielnik. Chroberz. Ciepielów. Czarnylas. Ćmielów. Daleszyce. Dąbrowa. Denków. Drzewica. Dzierążnia. Dzików. Gielniów. Gorzyce. Goźlice. Guzów. Iłża. Iwaniska. Janowiec. Jedlińsko. Jedlna. Karczówka. Karwów. Kazanów. Kielce. Kije. Klimontów. Klisów. Klwów. Kolbuszowa. Końskie Wielkie. Koprzywnica. Kozienice. Kunów. Kurozwęki. Kurzelów. Łagów. Łysa Góra. Maciejowice. Małogoszcz

:

Cena:


ISBN

9788394603113: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/marketing-w-3-tygodnie-michal-rusek-31589u

Cena:


Bałagan. jaki zostawisz

Autor: Carlos Montero

Fascynujący thriller psychologiczny nagrodzony prestiżową Premio Primavera

Raquel jest typową hiszpańską trzydziestolatką: nie ma dzieci. pracuje dorywczo. ma za sobą epizod depresyjny. a jej mąż jest bezrobotnym pisarzem. Kiedy w końcu udaje się jej zdobyć półroczne zastępstwo w szkole średniej w Novariz. nie waha się ani chwili. Jednak senne i mroczne miasteczko od początku budzi jej niechęć. Kiedy dociera do szkoły. dowiaduje się. że Viruca. poprzednia nauczycielka. popełniła samobójstwo. Już pierwszego dnia pracy Raquel otrzymuje anonimowy liścik z narysowaną szubienicą i pytaniem:

„A tobie ile czasu zostało do śmierci?“

Raquel chce dotrzeć do prawdy. Co stało się z Virucą? Czy to samo przydarzy się i jej? I dlaczego niektóre ślady prowadzą do jej męża?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99cesarz wszech chorób. biografia raka, statystyczny drogowskaz tom 2 pdf chomikuj, piąta ewangelia pdf, sanderson z mgły zrodzony, podstawy organizacji i zarządzania stabryła pdf, zarys współczesnej ortodoncji, głowa anatomia, audiobook darmowe, sposób na elfa lektura, naznaczenie, kryminologia pdf, noc zywych zydow, audiobook księgi jakubowe, grzeszne pocałunki, zdzisław skrok, anatomia uległości pdf, o obrotach, streszczenie lektury stary człowiek i morze szczegółowe, renata dobrowolska kryczek, dynastia miziołków test wsip, powieść biograficzna…