Dziura

Autor: Stanisław Kuczkowski

„Dziura” Stanisława Kuczkowskiego to powieść obyczajowo-fantastyczna.

Do tytułowej dziury wpada główny bohater Piotr. przenosząc się tym samym w innym. podziemny świat. w którym odkrywa swoje życie na nowo. spotyka niezwykle inspirujących ludzi i doświadcza wielu niecodziennych zdarzeń. Tytułowa dziura jest więc symbolem granicy pomiędzy poznaniem a tajemnicą. banałem życia a niezwykłością codzienności. stagnacją a rozwojem. Z drugiej strony dziura to być może rana po wyrządzonej krzywdzie…

Książka jest niezwykłą historią człowieka. dla którego niefortunne omsknięcie się stopy staje się równoznaczne z życiowym przełomem. próbą przewartościowania swojej dotychczasowej egzystencji.

Czytelnik z łatwością może utożsamić

:

Cena:


ISBN

9788380885295: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/film-noir-i-kino-braci-coen-kamila-zyto-32039u

Cena:


1

:

:

Cena:


Oblicza Umysłu

Autor: Ken Robinson

W dziesięć lat po pierwszym wydaniu swojej głośnej książki Ken Robinson napisał w pełni zaktualizowaną edycję. Oblicza umysłu. Ucząc się kreatywności to lektura pełna przykładów. naukowych analiz. a także zabawnych anegdot. stanowiąca szczegółową diagnozę edukacji i wielu innych sfer życia społecznego. a jednocześnie wezwanie do zmiany – do odkrycia w sobie niewyczerpanych pokładów zdolności kreatywnych. które stanowią o naszej przyszłości.

W książce Ken Robinson udziela odpowiedzi na trzy najważniejsze pytania:

• Dlaczego promowanie kreatywności jest kwestią fundamentalną? Liderzy biznesu. politycy i pedagodzy podkreślają ogromne znaczenie promowania kreatywności i innowacyjności. Dlaczego jest to ważne?

• W czym tkwi problem? Dlaczego ludzie potrzebują po

24: https://woblink.com/ebook/-i-nigdy-nie-chodzilem-do-szkoly-andre-stern-30957u

Cena:ciąża mnoga rekord polski, dydaktyka kształcenia ogólnego franciszek bereźnicki pdf, anna matysek, geneza znaczenie, mistrz i małgorzata ebook, szczerek siódemka, dominika musiałowska książka pdf, głosu, luciana frassati, książki szachowe pdf, osobowość intj, psychologia społeczna artykuły, istota pracy, fajna ferajna, widła tadeusz, sowieci piotr zychowicz…