Wieża komunistów

Autor: Witold Gadowski

Wciągająca powieść sensacyjna. która – być może – kryje w sobie drugie dno.

Kiedy dochodzi do wielkich przemian ustrojowych. ludziom z pewnych kręgów trudno pogodzić się z utratą władzy i wpływów. Politycy. wojskowi. oficerowie służb specjalnych – każdy stara się tak pokierować wydarzeniami. aby jak najwięcej zyskać. jednocześnie ukrywając prawdziwe mechanizmy władzy i źródła swoich przychodów.

Dziennikarz Andrzej Brenner wpada na trop największej afery nowej Polski i wkrótce sam poczuje. jak to jest zagłębić się pełen powiązań i animozji świat osób sprawujących rzeczywistą władzę w państwie. Jednak w swoim dążeniu do ujawnienia kulis afery natrafia na kolejne kłody. rzucane mu pod nogi przez bardzo wpływowe osobistości. Jego przeciwnicy nie zawahają się nawet przed sięgnięciem po ostateczne środki. aby stłumić ambicje niewygodnego dziennikarza.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


Przygody Hucka. WYDANIE DWUJĘZYCZNE angielsko-polskie

Autor: Mark Twain

Autor słynnego Księcia i żebraka po raz kolejny na głównego bohatera swojej powieści. skierowanej głównie do młodzieży. wybiera chłopca. Huckleberry Finn. którego wielu czytelników zna z Przygód Tomka Sawyera. ucieka z domu i wyrusza przed siebie. przeżywając mnóstwo przygód i poznając na swej drodze wielu ludzi. Twain z humorem opowiada losy młodego włóczykija. ale porusza też poważne problemy społeczne. a czyni to w sposób przystępny dla najmłodszych odbiorców. Lektura. którą naprawdę warto przeczytać. niezależnie od naszego wieku.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki nasz

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4


ISBN

9788373779785: Wydawnictwo

Format

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139851/epub

1:

:

Cena:matasek gramatyka pdf, ogród augustianki, leila meacham, dark souls kolejność lokacji, historia alternatywna, sposób na elfa pdf, orwell folwark zwierzęcy pdf, turystyka lecznicza, krzyczy, witold morawski, kazimierz stabrowski, audiobooki free, attycyzm, etyka slowa, angielski od podstaw pdf, stulecie winnych sezon 3, bogusław dziadzia, matura z języka polskiego ustna, plastusiowy pamiętnik pdf, jak pisać żeby chcieli czytać, słowacki anhelli, streszczenie ani z zielonego wzgórza rozdziały, stary człowiek i morze pdf do pobrania…