ISBN

9788380887701: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/zmiany-klimatu-mark-maslin-katarzyna-dospial-borysiak-134570u

Cena:


Bezpieczny Tarot

Autor: Maria Bigoszewska

Już dziś możesz skorzystać z ponad dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego Autorki i poznać prawdę o tarocie. Zapewne zdarzyło Ci się usłyszeć różne opinie dotyczące tej niezwykłej talii. Niektóre z nich przed nią przestrzegają.

Łatwo jest jednak krytykować coś. czego się nie zna…

Dzięki tej książce będziesz w stanie odróżnić przepełnione kompleksami i uprzedzeniami opinie dyletantów od fachowych i godnych zaufania informacji. Strach przed tarotem

rodzi się bardzo często z niewiedzy. Teraz masz okazję poznać prawdziwe. pozytywne oblicze tarota!

Analizując poszczególne arkana dowiesz się. jak możesz „oswoić” własną. wyjątkową i w pełni Tobie posłuszną talię. Nowością jest wróżba miłosna przypisana do każdej karty. Dzięki niej nie tylko

https://woblink.com/product-publication/download/136489/epub: 1

Cena:


Gospodarka finansowa przedsiębiorstwa. Długoterminowe decyzje finansowe

Autor: Dominika Kordela

„Autorzy opracowania w sposób oryginalny i ciekawy przedstawiają zagadnienia związane z problematyką kształtowania gospodarki finansowej przedsiębiorstwa. a w szczególności kwestie dotyczące długoterminowych decyzji finansowych podejmowanych przez jednostki gospodarcze. Postawiony w pracy problem badawczy jest niezwykle istotny dla całego sektora przedsiębiorstw. a tym samym dla gospodarki narodowej jako całości. Właściwie zaplanowana. a następnie konsekwentnie realizowana gospodarka finansowa przedsiębiorstwa jest bowiem warunkiem koniecznym pomyślnego rozwoju każdego podmiotu gospodarczego. Należy podkreślić. że przedmiotem pracy są nie tylko teoretyczne. ale również praktyczne aspekty związane z podejmowaniem długoterminowych decyzji finansowych”.

<

32: https://woblink.com/ebook/tanczace-martwe-dziewczynki-graham-masterton-pawel-korombel-anna-dobrzanska-133850u

Cena:


1

:

:

Cena:de courtenay, wilk z wall street pdf, olga tokarczuk bieguni pdf chomikuj, aneta domagała, gramatyka historyczna języka polskiego, prowadź swój pług przez kości umarłych ebook, heszen psychologia stresu chomikuj, arthur schopenhauer książki, remigiusz mróz hashtag pdf, obłój strategia organizacji pdf, kolańczyk prawo rzymskie pdf, mes inventor, tessa capponi borawska blog, sekcja zwłok, ewa foley, robert f barkowski, jak łatwo narysować człowieka, bomba atomowa hitlera, raje podatkowe pdf, maria terlikowska drzewo do samego nieba pdf, karolcia pdf za darmo…