Krzyżówki przyrodnicze dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 47 krzyżówek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Tutaj każde dziecko może sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości zwierząt. roślin i zjawisk zachodzących w przyrodzie. To również doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 6


Proste jak pi. Matematyka to bułka z masłem

Autor: Liz Strachan

Gdy po raz pierwszy zobaczyliście tytuł tej książki. być może pomyśleliście. że jest w nim jakiś błąd. Ale tak właśnie ma być – ‚Proste jak pi’. Ale cóż to jest owo pi?
Weźmy taśmę mierniczą i jakiekolwiek okrągłe naczynie – wazon na kwiaty jest idealny. Dokonajmy pomiaru wzdłuż jego brzegu (matematycy nazywają to obwodem i oznaczają literą C). a następnie w poprzek w najszerszym miejscu wazonu – będzie to średnica. oznaczana jako D. Za pomocą kalkulatora w komórce podzielcie C przez D. Otrzymacie trójkę z mnóstwem miejsc dziesiętnych. Jeśli pierwszym miejscem dziesiętnym jest 1 lub 2. zmierzyliście dobrze. W ten sposób zetknęliście się ze szczególną liczbą. którą matematycy nazywają pi i oznaczają grecką literą π. aby uczynić ją nieco bardziej tajemniczą.
W tej książce spotkacie się nie tylko z pi. ale i wieloma innymi liczbami. I przekonacie się. że matematyka to naprawdę dobra zabawa.

Liz Strachan przez większość swej nauczycielskiej kariery uczyła matematyki w szkole w Montrose w południowo wschodniej Szkocji. Uwielbia pracę pisarską i ma w swoim dorobku ponad dwieście opublikowanych artykułów i opowiadań. Zdobyła również kilka nagród Scottish Association of Writers.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Wierszyki ćwiczące głoski sz. cz z zadaniami

Autor: Katarzyna Michalec

Książka zawiera zbiór zabawnych wierszyków służących do utrwalania poprawnej wymowy głosek sz oraz cz. Dodatkowo do każdego wierszyka dołączona jest krzyżówka i wykreślanka. a rozwiązania do nich każde dziecko z powodzeniem odszuka w tekście.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 6


Złoty pałac

Autor: Maggie Cox

Szejk Zafir el-Kalil uwierzył plotkom. że jego ukochana Darcy go zdradza. i nie chciał jej więcej widzieć. Darcy nie zdążyła mu nawet powiedzieć. że jest w ciąży. Samotnie wychowywała dziecko przez cztery lata. lecz na wieść o zaręczynach Zafira uznała. że jednak szejk powinien wiedzieć. że ma syna. Udaje jej się dostać do pałacu. lecz najtrudniejsze dopiero przed nią…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


ISBN

9788380874701: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sultanka-kosem-ozlem-kumrular-133367u

Cena:david weber schronienie 9 chomikuj, smak ryzyka, aleksander nawarecki, prawo wykroczeń skrypt, zajadanie emocji, nędznicy victor hugo, krew świętego sebastien de castell, zadane pl j angielski, doskwierz co to znaczy, widzenie księdza piotra pdf, zapożyczenia z czeskiego, witold płowiec, budowa silnika samochodowego pdf, śladami neli przez dżunglę morza i oceany audiobook, gospodarka finansowa gminy pdf, dożarty, harper biochemia pdf, agatha christie mobi, temat szczecinecki, odpowiedzialność w administracji publicznej…