Przerwy w jedzeniu

Autor: Muss Claus

Zdrowe jedzenie jest dobre – przerwy w jedzeniu są jeszcze lepsze! 

Liczne badania naukowe potwierdzają. że tymczasowe przerwy w jedzeniu zapewniają leczniczy efekt. Dzięki tej książce poznasz techniki i programy żywieniowe. które mają moc uzdrawiania. Dowiesz się jak bez uczucia głodu chronić naczynia krwionośne przed arteriosklerozą. odciążyć serce i obniżyć ciśnienie krwi. Przerwy w jedzeniu poprawiają przemianę materii. a wątroba. pęcherzyk żółciowy i nerki pracują bardziej efektywnie. Zredukowany czas spożywania posiłków wpływa też korzystnie na mózg i układ nerwowy. 

Przerwy w jedzeniu pomogą Ci pozbyć się wielu dolegliwości 

Opisane przez Autorów programy odżywiania oddziałują bezpośrednio na nasz genom w jądrze komórkowym. Ryzyko zwyrodnienia

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-140572u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788375697575: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/pozostan-ze-mna-panie-ks-leszek-smolinski-140932u

Cena:harlekiny pdf, wydawnictwo łódzkie, dark souls 3 kolejność lokacji, metafizyka arystoteles pdf, ten dzień audiobook, co to jest tożsamość narodowa, psychologia społeczna pdf, jagoda wierzejska, tematy rozprawek pan tadeusz, pismo do zus wzór, limnologia, umorzenie chyłka, filozofia historii, tamten okrutny wiek, już nikogo nie słychać, ba paris dylemat, mróz testament pdf, schizofrenia kępiński, ajschylos oresteja, erystyka pdf, wykluczenie społeczne, autobiografia grzesiuka, ortopedia gaździk, zadania maturalne matematyka rozszerzona pdf…