Alchemia szczęścia

Autor: Krause Bogusława

Życiową pasją autorki jest… samo życie. Zafascynowana działaniem ludzkiego ciała i jego nieograniczonymi możliwościami łączy odkrycia nauki z praktyką życiową. Wiedzę otrzymaną bezpośrednio od Esther i Jerry`ego Hicks ukazuje w całkiem innym świetle. uzupełniając ją faktami z własnego życia. Będąc najlepszym przykładem tego. o czym pisze. udowadnia że żadna tragedia nie jest tragedią. tylko stanem przejściowym i to zawsze prowadzącym ku lepszemu.

 

Chcesz być wolny i szczęśliwy? Chcesz mieć pewność. że w życiu spotka Cię tylko to. co sobie stworzysz?

 

Dowiedz się zatem. jak:

 • z każdej podejmowanej w życiu decyzji uczynić dobrą decyzję.
 • bajki opowiadane Ci w dzieciństwie ukształtowały Twoje postrzeganie św

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Jak rozliczać i dokumentować sprzedaż wysyłkową do innych krajów UE

  Autor: Aneta Szwęch

  Zakupy przez Internet stały się obecnie normą. Często towar jest wysyłany również za granicę do innych krajów UE. Gdy nabywca nie jest podatnikiem VAT. dostawę rozliczamy jako sprzedaż wysyłkową z kraju. Nie jest to WDT. Sposób jej rozliczenia zależy od wysokości obrotu do danego kraju. Ten sposób rozliczenia nie dotyczy sprzedaży poza UE. W publikacji przedstawiamy krok po kroku jak rozliczać sprzedaż konsumencką do innych krajów UE. tj.:

  • kiedy sprzedaż wysyłkowa może być rozliczana w Polsce

  • kto może wybrać rozliczenie za granicą

  • jak dokumentować sprzedaż wysyłkową

  • kiedy rozliczenie VAT za granicą jest obowiązkowe

  Wydawnictwo: INFOR

  Cena: 9.9


  ISBN

  9788365614223: Wydawnictwo

  Format

  29.9: https://woblink.com/ebook/tablica-z-macondo-stanislaw-baranczak-139890u

  Cena:


  Facet do poprawki

  Autor: Joanna Sykat

  Z Gundą lepiej nie zadzierać. Wiedzą coś o tym „obiekty” wystawione jej przez zdradzane. wykorzystywane i porzucane żony. Filigranowa sylwetka. niebieskie oczęta. a w główce mnóstwo pomysłów na pognębienie rodzaju męskiego.

  Czy tak już będzie zawsze?

  Czy poza Kune. przedstawicielem nietypowego gatunku pupilów. znajdzie się jakiś samiec zdolny nieco spiłować jej ostre pazurki?

  ***

  Twój mąż puszcza Cię z torbami? Sezonowo zamienia Cię na coraz nowsze modele? Albo grozi. że zabierze dom. samochód i co tylko się da. w ramach zadośćuczynienia za zmarnowane w małżeństwie lata?

  Jeśli tak. pisz: wykalaczka@mojapoczta.pl.

  a ja wyrównam z nim rachunki. przemówię do rozumu tak ciepło i serdecznie. że zmieni zdanie. I jeszcze ładnie Cię przeprosi.

  Joanna Sykat. autorka epicko-lirycznych powieści o trudnych związkach. rodzinnych relacjach. marzeniach. nadziejach i niedomówieniach w nowej – tym razem komediowej – odsłonie.

  Zemsta jest słodka? Nie w wykonaniu Gundy! Drogie panie. ta historia poprawi Wam humor. Panowie. dla Was niech będzie małą przestrogą…

  Joanna Szarańska. pisarka

  Gdy dojdziesz do wniosku. że ten konkretny egzemplarz mężczyzny do poprawki się żadną miarą nie nadaje. zadzwoń do Wykałaczki. a ona będzie wiedziała. co z tym dalej zrobić! Doskonała książka. która ma tylko jedną wadę – jak zaczniesz. to nie możesz przestać czytać aż do ostatniej strony. Ale tego autorka nie powinna poprawiać.

  Iwona Czarkowska. pisarka

  Wydawnictwo: Replika

  Cena: 28.9


  Pogrzeb na zamówienie

  Autor: Anthony Horowitz

  Autor bestsellerowych Morderstw w Somerset powraca!

  Zaplanowała własny pogrzeb. ale czy spodziewała się. że wkrótce zginie?

  Gdy sześć godzin po ustaleniach w sprawie własnego pogrzebu umiera kobieta. Daniel Hawthorne. były policjant i krnąbrny detektyw. który pilnie strzeże własnych tajemnic. zabiera się do pracy. U swego boku ma niechętnego towarzysza. który po raz pierwszy styka się ze światem prawdziwej zbrodni. Razem spróbują rozwiązać jedną z najbardziej niezwykłych zagadek kryminalnych.

  Żaden z nich jeszcze nie wie. że wkraczają na niebezpieczną ścieżkę. krętą i pełną niespodzianek. z których każda ma kolor krwi…

  Mocnymi stronami najnowszej powieści Horowitza są intryga i zaraźliwa żywiołowość. – „Daily Telegraph”

  Wynosi rozgrywkę na olimpijski szczyt. -„Guardian”

  Dodając do urzekającej intrygi kryminalnej typową dla siebie dawkę energii. Horowitz zaciera granicę między faktem a fikcją. – „Financial Times”

  Cudownie zabawna. wciągająca i trudna do zdefiniowania. A Hawthorne to intrygująca postać! -„Daily Express”

  Horowitz niezaprzeczalnie jest geniuszem budowania intrygi. -„Metro”

  Staroświecko-nowoczesna powieść detektywistyczna. Znakomita! -„Nudge”

  Wartka intryga. pełna nieprzewidywalnych zwrotów. -„Times”

  Pogrzeb na zamówienie to intrygujący labirynt kryminalnej opowieści. od której trudno się oderwać. -„Real Crime Magazine”

  Bystrzy czytelnicy. którym po pierwszych paru stronach tej powieści przyjdzie na myśl. że znają rozwiązanie. mogą być pewni. że Horowitz ofiarował im ledwie pierwszy z wielu wspaniałych i cudnie opakowanych prezentów. -„Kirkus Reviews”

  Jedna z najlepszych i najbardziej wciągających powieści detektywistycznych tego roku. Satysfakcjonująca na każdym poziomie. – Written by Sime.

  Znakomita powieść detektywistyczna. o intrydze pełnej zaskakujących zwrotów. które każą czytelnikowi nieustannie zgadywać. kto jest zabójcą. – NZ Booklovers.

  Trzyma się konwencji klasycznego thrillera. a jednocześnie wydaje się nowa i oryginalna. Moim zdaniem to świeża. niewiarygodnie wciągająca lektura. a słowo. którego chcę użyć. brzmi: zachwycająca! – Bibliomaniac.

  Jedna z najbardziej oryginalnych książek. jakie zdarzyło mi się czytać. Trzymająca w napięciu. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. aż do ostatnich stron zmusza czytelnika do snucia domysłów. Gorąco polecam. i to bez najmniejszego wahania. – Splashes Into Books.

  Literacki przysmak od pierwszej do ostatniej strony. – Harriet Devine.

  Uzależniająca lektura! Kupujcie. nie zwlekajcie! – Me and My Books.

  Wybitnie wciągająca fabuła powieść. Po prostu mnie zachwyciła! – Lavender Books.

  Spośród wszystkich powieści. które czytałem. ta oparta jest na najbardziej nietypowej koncepcji. – The Stacked Shelf

  Wydawnictwo: REBIS

  Cena: 30.9


  Kordecki

  Autor: Józef Ignacy Kraszewski

  Klemens Augustyn Kordecki – zakonnik. prezbiter. paulin. przeor klasztoru paulinów na Jasnej Górze i dowódca obrony klasztoru podczas jego oblężenia w czasie potopu szwedzkiego. prowincjał. wikariusz generalny oraz definitor prowincji zakonu paulinów w Polsce.

  Podczas potopu szwedzkiego w 1655 za cel postawił sobie uchronienie Jasnej Góry przed rabunkami i dewastacją ze strony wojsk szwedzkich. W tym celu ukrył obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. a w kaplicy umieścił jego kopię. Wysłał do króla Karola X Gustawa list – przechowywany obecnie w archiwum w Sztokholmie. w którym zgadzał się poddać twierdzę w zamian za gwarancję nienaruszalności sanktuarium. Kiedy jej nie otrzymał. zdecydował się zbrojnie bronić Jasnej Góry. Dowodził obroną twierdzy jasnogórskiej przez cały okres oblężenia:

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 28.8


  Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

  Autor: Berger Amy

  Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

  1:

  Cena:  sapiens od zwierząt do bogów mobi, danuta i marek przybylik, zdrowy kręgosłup ćwiczenia dla każdego, przerwana dekada, audiobook dziady, kuchnia góralska, antoni dudek żona, symulator farmy 2011 gra, psychologia społeczna wojciszke pdf, perswazje, analiza finansowa literatura, mgły avalonu pdf, królewna żabka, panzers faza 1, rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pytania i odpowiedzi pdf…