ISBN

9788365595416: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/moj-czolg-anna-butrym-horvath-viktor-139972u

Cena:


PAKIET NOWE ŻYCIE

Autor: Mariusz Rosik

Jedyne. co musisz zrobić. to otworzyć swe serce i przyjąć wyjątkowy pakiet cudownych darów. które specjalnie dla Ciebie przygotował Bóg. 

Ks. Mariusz Rosik. inspirując się pełnymi mocy fragmentami biblijnymi. w niezwykle poruszający i odkrywczy sposób opisał 39 z nich. A to dopiero początek! Poznaj i przyjmij te dary. a otworzy się przed Tobą ogromny skarbiec. z którego możesz do woli korzystać! Weź od Jezusa ten jedyny naprawdę atrakcyjny. darmowy pakiet łask i zmień swoją codzienność!

Czytam rozdział po rozdziale i przecieram oczy ze zdumienia. Do jakiej godności zostaliśmy wyniesieni! Wszechmocny. którego imienia Żydzi nie odważają się wymawiać (z książki dowiesz się dlaczego). posadził nas… w jednej ławce ze swym Synem! Nie tylko nas wskrzesił. ale i „po

27.2: https://woblink.com/ebook/niemozliwe-smith-joyce-140577u

Cena:mechatronika pdf, łobocki pdf, agencje modelek, karolcia maria kruger pdf, wiek niewinności książka, izabela urbaniak-mastalerz, masa o kobietach polskiej mafii pdf, stephen king bastion pdf, zła miłość, trzy opowieści, bajki dla doroslych, january weiner, krótka książka o miłości, bez pożegnania mia sheridan chomikuj, do młodych adam asnyk interpretacja, wacław potocki transakcja wojny chocimskiej…