Nie proszę o miłość

Autor: Danuta Awolusi

Dwie singielki. Dwie historie. Jedno pragnienie miłości.

 

Przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu nowego życia. Hania szuka prawdziwego uczucia. Ewa –po rozstaniu z partnerem – kolejnych przygód i erotycznego spełnienia. Co łączy tak różne kobiety? To samotność. do której żadna z nich się nie przyznaje. a która sprawia. że z obawą myślą o kolejnych etapach życia. Dokąd zaprowadzi je ten strach?

 

Mocna. słodko-gorzka opowieść o egoizmie i związkach . oczekiwaniach i rozczarowaniach. zdradzie i naiwności. A także o trudnej przeszłości. która pada cieniem na przyszłość.

 

Ta historia jest aż za bardzo prawdziwa. 

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


:

:

Cena:


Lola

Autor: Aleksandra Białczak

Lola to dziewczyna u progu dorosłości. tuż przed maturą. która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich. aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości.

Do tej pory myślałam. że Lola to maska. Taka jak każda inna. Wmawiałam sobie. że po prostu zakładam ją rano i zdejmuję wieczorem. Ale to nieprawda. Przesiąkłam nią. Wypaczyłam własną osobowość. Granica między prawdą a kłamstwem bezpowrotnie się zatarła. Bacznie obserwuję moje emocje. myśli. uczucia. Próbuję w ten sposób zebrać wszystko do kupy. Chcę wiedzieć. kim jestem. A jednak im bardziej się na tym skupiam. tym bardziej się gubię. Bo w moim zachowaniu nie ma żadnych reguł. Jednego dnia kocham. drugiego nienawidzę.

Ni

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:jak obliczyć wynagrodzenie nauczyciela, al kaida pdf, test z lektury tajemniczy ogród do wydruku, ks bukowiński, mika fizykoterapia, książki w pdf, jakub potulski, queen. królewska historia, stracone zachody miłości, 1863 rok, bitwa pod wołyniem, wątp, kto zabrał mój ser pdf, naturalna kolej rzeczy, ivo vuco, marek piechota, andrzej zasieczny, swoboda wypowiedzi…