Medycyna stylu życia

Autor: Artur Mamcarz

Pierwsza w Polsce publikacja na temat medycyny stylu życia napisana na podstawie najnowszych badań EBM. Zawiera rzetelne informacje na temat zdrowego stylu życia i skutecznego zalecania go pacjentom. Pokazuje jego wpływ na terapię i prewencję chorób cywilizacyjnych. co w wielu przypadkach jest skuteczniejsze niż leczenie farmakologiczne. Książka podzielona została na części. które obejmują wszystkie filary zdrowia. Skierowana jest zarówno do lekarzy. specjalistów zdrowia publicznego. dietetyków. fizjoterapeutów. jak i fanów zdrowego stylu życia.

W naszym kraju stopniowo rozpowszechnia się przekonanie. że styl życia jest główną determinantą stanu zdrowia. Dlatego z wielką ciekawością przeczytałem monografię zatytułowaną „Medycyna stylu życia”.

39.9: https://woblink.com/ebook/ortoreksja-zdrowe-odzywianie-rozsadek-czy-juz-obsesja-renee-mcgregor-135079u

Cena:


ISBN

9788366134577: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/gliniarz-laurelin-paige-sierra-simone-135260u

Cena: Sierra Simone


ISBN

9788365404749: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/co-mowi-twoja-krew-holistyczne-spojrzenie-na-wyniki-badan-laboratoryjnych-ursinus-lothar-136776u

Cena:


Płonący lód. Tom 1. Nieczyste zagranie

Autor: Patrycja Kuczyńska

On władczy. Ona waleczna.

Walka rozpoczęta.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32trzy oblicza pożądania pdf za darmo, przygody sindbada zeglarza, tatuaże. tom 1. najtwardsza stal pdf, blackout : najczarniejszy scenariusz z możliwych, natalia lemann, etymologia słów online, nieosiągalna pdf, propedeutyka pediatrii, sprawdziany z polskiego, regionalna odmiana języka, ranczo leny, mozg rzadzi, archipelag spratly, baldur’s gate 2 solucja…