ISBN

9788301197087: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/metody-cad-i-ai-w-inzynierii-elektrycznej-adrian-nocon-126881u

Cena:


ISBN

9788381191753: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.

Cena:


O czym szumią wierzby

Autor: Kenneth Grahame

Oto książka. która wręcz pachnie dzieciństwem!

Przenieś się nad rzekę. gdzie mieszka sympatyczny Kret. Szczur. Borsuk oraz Ropucha i rozgość się w pięknej. bezpiecznej krainie. do której zawsze będziesz chciał wrócić!

Kto z nas nie pamięta pięknych. zabawnych i przede wszystkim mądrych historii. których bohaterami są sympatyczne zwierzęta? „O czym szumią wierzby” to wyjątkowy zbiór krótkich opowieści. które zawsze niosą ze sobą przesłanie i opisują uniwersalne wartości. takie jak przyjaźń. wierność. podążanie za marzeniami i realizowanie swoich pasji. Dzieci z pewnością docenią ciepły. wzruszający klimat i piękne ilustracje. natomiast dorośli z uśmiechem na ustach zauważą satyrę. humor i mądrość płynącą z każdej historii. Ta książka nie bez powodu

36.9: https://woblink.com/ebook/pieciu-i-czolg-piotr-langenfeld-127337u

Cena:


Dzieła wszystkie. tom 2

Autor: Mistrz Eckhart

Drugi tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

Bądzcie pewni. Bóg nie omieszka dać nam wszystkiego i gdyby nawet przysiągł coś innego. nie mógłby się powstrzymać od dawania nam.

Bóg jest we wszystkich rzeczach. A im bardziej jest w nich. tym bardziej poza nimi; im bardziej wewnątrz. tym bardziej na zewnątrz. a im bardziej na zewnątrz. tym bardziej wewnątrz.

Historia dzieł Mistrza Eckharta sama w sobie jest fascynująca. od jego wielkiego ucznia – XV-wiecznego mistyka Mikołaja z Kuzy począwszy. a na współczesnej kontynuacji edycji rozpoczętej przez Josefa Quinta (jego następcy to G. Steer i W. Klimank) skończywszy. Wydawnictwo W drodze nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


EPUB.MOBI

127306: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/127306/epub

:

Cena:obywatel wellesa, fliirt pl, ba paris dylemat, cicha nic, witaj karolciu streszczenie, matematyka dyskretna pdf, fallen angel gra, pawlikowska ksiazki, słownik zapożyczeń, krzysztof cedro, huysmans katedra, porwanie baltazara gabki, igor zgoliński, gramatyka francuska pdf, metodologia badań pedagogicznych, spacjalizm…