ISBN

9788380170001: Wydawnictwo

Format

40.95: https://woblink.com/ebook/dziecko-w-mediach-krzysztof-marcynski-magdalena-butkiewicz-aleksandra-gralczyk-127786u

Cena: Magdalena Butkiewicz


Góra obietnic

Autor: Adam Szustak

„Nazwałem tę książkę >Górą obietnic<. ponieważ w tym wyrażeniu kryje się dla mnie bardzo istotna perspektywa odczytania Dziesięciu przykazań. Zwykliśmy przykazania traktować jako zbiór nakazów i zakazów. pouczeń i wskazówek. które mają kształtować życie człowieka wierzącego. Jest to swoistego rodzaju kwintesencja moralności. I nie mam wątpliwości. że tak rzeczywiście jest. Ale jednocześnie wydaje mi się to czymś bardzo zawężającym perspektywę i de facto czymś. co obdziera przykazania z ich niezwykłej zawartości i piękna”. (fragment Wprowadzenia)

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


Pół życia

Autor: Mats Strandberg

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia. Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle. bez wyjaśnień. zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy. nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata. Jessica zawiera nowe przyjaźnie. buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.

Kiedy umiera jej babcia Viola. Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik. w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia. które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie. że zarówno ba

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Listopadowy wieczór

Autor: Andrzej Kijowski

Listopadowy wieczór (1972). tom traktujący o dekadzie przedpowstaniowej – o czasach bezpośrednio poprzedzających wybuch powstania listopadowego.

Kijowski bardzo wyraźnie krytykował pokolenie ‚Współczesności’. widząc w jego programie ideologicznym wyraz bezmyślności i mody na ‚literaturę odwetu’. Przeciwko tej właśnie generacji. pozbawionej programu pozytywnego wymierzony jest ‚Listopadowy wieczór’ i przedstawione w nim portrety spiskowców.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Zakaz kochania

Autor: Sue MacKay

Dla kapitan Madison Hunter. oficer korpusu medycznego. wyjazd na misję pokojową na Bliski Wschód ma być szansą na pozbieranie się po tragicznym wypadku i rozwodzie. Ale gdy w bazie wita ją Sam Lowe. również lekarz i dawny kolega ze szkoły. jej postanowienie. by trzymać się od mężczyzn z daleka. wystawione jest na ciężką próbę. Przystojny. muskularny i uroczo przekorny Sam zachowuje jednak dystans. Oboje czują. że jest między nimi chemia. ale żadne z nich nie ma odwagi. by zrobić pierwszy krok…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99e-marketing. współczesne trendy. pakiet startowy, na mp3, zew lodu, małgorzata trzaskowska wiek, atrezja dwunastnicy, statystyka sobczyk pdf, krzysztof kałużny, książki podobne do 365, fallout new vegas solucja, legendy gdańskie pdf, księgarnia ebook za darmo, wiersze powstanie warszawskie, kobiety w wiezieniu, iwan iv groźny dzieci, matematyka w otaczającym nas świecie 1 zakres podstawowy i rozszerzony, wharton ptasiek, 365 dni lipińska pdf, ksiegarnia as, moje mieszkanie lipiec 2020, zagrożenia lokalne, cel uświęca środki, cztery kobiety, zlaczeni zemsta…