Wspomnienia z Kalifornii

Autor: Michelle Smart

Stefano i Anna Moretti pobrali się zaledwie rok temu. ale już zamierzają się rozwieść. Ona posądza jego o zdradę. on ją – że zawsze zależało jej tylko na jego majątku. Nie kontaktują się ze sobą i nie chcą się więcej widzieć. ale wszystko się zmienia. gdy Anna na skutek wypadku traci pamięć. Zapomina. że ma żal do Stefana. Pamięta tylko. jak bardzo jest w nim zakochana. Stefano chwilowo rezygnuje z planów rozwodowych i postanawia zaopiekować się żoną. Zabiera ją do ich domu w Kalifornii. Już po kilku wspólnych dniach nie jest pewien. czy chce. by Anna przypomniała sobie. co ich poróżniło…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Rozświetlona jama. Dziennik sanatoryjny

Autor: Max Blecher

Rozświetlona jama. Dziennik sanatoryjny to oszałamiająca opowieść o ciele. cierpieniu. chorobie i tajemniczych związkach snu. rzeczywistości oraz pisania. Ostatnie dzieło Maxa Blechera – jednego z najważniejszych pisarzy rumuńskich XX wieku – powstałe na podstawie rękopisów i wydane już po jego śmierci (po raz pierwszy w 1947 roku. zaś w pełniejszej wersji w 1971). daje nam szansę wniknięcia w intymny świat. w którym nie istnieje granica między tym. co zewnętrzne a tym. co wewnętrzne. a faktycznie liczy się „zawartość osobowości”. tkwiąca pod skórą każdego z nas.

 

Przekład Joanny Kornaś-Warwas. który trafia do rąk polskich czytelniczek i czytelników 80 lat po śmierci autora. jest pierwszym polskim tłumaczeniem tego tekstu i został przygotowany na podstawie

29.99: https://woblink.com/ebook/pejzaz-z-aniolem-magdalena-kordel-138139u

Cena:


1

:

:

Cena:zoologia dla uczelni rolniczych pdf, wincenty łaszewski książki, eugene sue, figury geometryczne klasa 4 sprawdzian, psychologia zła, studium przypadku logopedia, jane austen perswazje, komuda westerplatte, libraibuk, corrupt penelope douglas pdf, angielski w podróży, dlaczego oczy kota świecą w nocy tekst, wydawnictwo seneka, hubert morawski, oręziak, historia starożytna pdf, operacja rafael, norweskie przekleństwa, turbulencja pdf, wais r, katedra dukaj…