Cień Bafometa

Autor: Stefan Grabiński

Głównym bohaterem opowieści jest Tadeusz Pomian. który ma stoczyć pojedynek ze swym przeciwnikiem – ministrem Praderą. Ten jednak zostaje niespodziewanie zamordowany. Czy to był tylko przypadek. czy też działanie siły wyższej?

Wspaniałe połączenie realistycznej narracji z oryginalną wizją nadnaturalnego zła.

Stefan Grabiński (ur. 26 lutego 1887 w Kamionce Strumiłowej nad Bugiem. zm. 12 listopada 1936 we Lwowie) – polski pisarz. przedstawiciel nurtu grozy w polskiej literaturze międzywojennej. Klasyk noweli fantastycznej. twórca horroru kolejowego. określany czasem mianem „polskiego Poe” lub „polskiego Lovecrafta”.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Split payment w sektorze budżetowym

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w bardzo praktyczny sposób wprowadza w arkana nowej instytucji podatkowej. czyli podzielonej płatności w VAT tzw. split payment. Zmiana ta wymaga od pracowników działów księgowości jednostek sektora finansów publicznych wielu prac. w tym m.in. dostosowania systemów księgowych oraz planu kont. Jednostki są także zobligowane do uważnego śledzenia wpływów i wydatków dokonywanych z odpowiednio dostosowanych kont bankowych jednostki.

W książce Czytelnik znajdzie także rozwiązania kluczowych zagadnień: w jaki sposób stosowanie split payment wpływa na odpowiedzialność podatkową płatnika faktury. co zrobić w sytuacji wpłaty podatku od towarów i usług na niewłaściwy rachunek bankowy. czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej faktu

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-w-dzialalnosci-sezonowej-marcin-jasinski-130030u

Cena:


Narzeczona z temperamentem

Autor: Cathy Williams

Angielski biznesmen Leo Morgan-White chce uzyskać prawo do opieki nad córką zmarłego brata. Musi udowodnić przed sądem. że jest gotowy zająć się dzieckiem. Jego dotychczasowe zwyczaje – ciągłe podróże i coraz to nowe kochanki – przeczą temu. Lecz gdyby Leo miał narzeczoną. miałby większe szanse. Przychodzi mu na myśl Samanta Wilson. nauczycielka z sąsiedztwa. Ona z pewnością mu pomoże. nie wprowadzając przy tym zamieszania w jego życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Profesor Andrews w Warszawie. Wyspa

Autor: Olga Tokarczuk

Oko w oko z niespodziewanym. Dwie historie ludzi. którzy przestali być pewni tego. co dzieje się wokół nich. kim są. Ich świat w jednej chwili wywrócił się do góry nogami.

Olga Tokarczuk – ceniona na świecie i wielokrotnie nagradzana polska pisarka. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad trzydzieści języków. Za wydanie Biegunów w języku angielskim otrzymała wraz z tłumaczką Jennifer Croft Międzynarodową Nagrodę Bookera 2018. uznawaną za jedną z najważniejszych literackich wyróżnień obok Nobla. Dwukrotnie uhonorowana Nagrodą Literacką Nike za powieści Bieguni (2008) i Księgi Jakubowe (2015). Wśród niezwykle wielu prestiżowych nagród. które jej przyznano. znajdują się m.in. niemiecka nagroda dla książek z Europy Środkowej i Wschodniej Brücke Berlin-Preis. słoweńska Nagroda Literacka Europy Środkowej Vilenica oraz Międzynarodowa Nagroda Literacka Kulturhuset Stadsteatern w Sztokholmie – wyróżnienie dla książek przetłumaczonych na język szwedzki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 15.9


Inne sprawy

Autor: Michał Zioło

Kim jesteś?

Kim jesteś. że zajmujesz się mną?

Kim jesteś. żeby oddawać za mnie życie?!

Kim ja jestem. żeby być tak kochany?!

…I myślicie. że usłyszymy jakąkolwiek odpowiedź? Nie. nie usłyszymy. Jest najzupełniej zbędna. Fascynacja i zdziwienie Jezusem Chrystusem będą miały praktyczne znaczenie. Naprawdę będziemy inni!

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 19.99


https://woblink.com/ebook/na-bruku-klemens-junosza-128918u

https://woblink.com/product-publication/download/128918/epub: 1

:

Cena:inteligencja emocjonalna pdf, neuromarketing książka, nienormalny stan rzeczy, controlling w przedsiębiorstwie pdf, virginia woolf własny pokój pdf, globalne ochłodzenie, dungeon siege 1, jak pies pokazuje ze cie kocha, sobczak czerń, sławomir majewski, szkoła uwodzenia, mali odkrywcy pojazdy, žižek, moc coachingu, abc wychowania łobocki pdf, stanisław grabias…