Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:


ISBN

9788381680400: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-140723u

Cena: Lauren Clum


ISBN

9788395317743: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/dama-kameliowa-wydanie-dwujezyczne-en-pl-aleksander-dumas-syn–140581u

Cena:


Anioły i demony na Bukowinie. Rowerem na pograniczu kultur

Autor: Andrzej Paradysz

Ten dziennik z podróży to niezwykła i wielowątkowa opowieść o Bukowinie – historycznej krainie położonej na pograniczu Rumunii i Ukrainy. Przybliża przede wszystkim złożoną tożsamość Bukowińczyków. którzy od wielu pokoleń pielęgnują tradycję i kulturę polską na obczyźnie. gdzie zepchnięci w niepamięć. często egzystują na skraju nędzy. Publikacja podkreśla niepowtarzalną różnorodność kulturową i religijną regionu stanowiącego prawzór Unii Europejskiej. Jednocześnie buduje intrygujące podłoże historyczno-polityczne. będące nieodłącznym tłem dla tego barwnego tygla kulturowego.

Opis tej ciekawej. bo odbytej na dwóch kółkach. podróży w poszukiwaniu samego siebie. autor wzbogacił o ironiczne anegdotki. własne wnikliwe spostrzeżenia

28: https://woblink.com/ebook/mroczny-dwor-anna-pirog-141192u

Cena:


ISBN

9788381373876: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/klasyfikacja-budzetowa-2019-zawiera-najnowsze-wyjasnienia-ministerstwa-finansow-krystyna-gasiorek-141158u

Cena:


Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!

Autor: Anna Makowska (Doktor Ania)

Jedzenie to przyjemność. ale jak odnaleźć w gąszczu sklepowych półek wśród tysięcy kolorowych produktów te naprawdę wartościowe? Autorka. farmaceutka z wykształcenia. pokazuje. że robienie zakupów spożywczych nie musi być źródłem stresu. a kluczem do oceny jest skład produktu.

‚Nasz świat to jedna wielka scena dla wielu aktorów – związków chemicznych. Jedne są lepsze. fajniejsze. a inne mniej korzystne dla naszego zdrowia. To czarne charaktery. Niektórych nie da się uniknąć. ale warto wyeliminować te. które jesteś w stanie odstawić od ręki… Wystarczy wziąć z półki w sklepie opakowanie leżące obok’.

Wydawnictwo: Burda

Cena: 35melissa de la cruz, wiersz o emocjach, wirtualna uczelnia łazarskiego, bajka dla doroslych, towarzyszka, badanie fizykalne w pielęgniarstwie, szymon jędrusiak, o. bogdan kocańda, jak być dobrym mówcą, słowotwórstwo angielski ćwiczenia maturalne pdf, baśnie hans christian andersen, dzikie serce tęsknoty męskiej duszy pdf, tułaczka odyseusza streszczenie, podstawy biochemii, samodzielność finansowa, fizjologia człowieka zintegrowane podejście pdf, paulina świst karuzela pdf, jacek kaniewski, legendy o rzeszowie, jak być dobrym sprzedawcą, uwikłani tom 3, grzech. gordian. tom 1 pdf, remigiusz mróz zaginięcie pdf…